Variantų paveikslėlis

Kaip išnaudoti savo Facebook viršelį

Paveikslėlio pradinės spalvos informacija išsaugoma su atvaizdu, paveikslėlio pradines spalvas galima atkurti bet kuriuo metu.

🌼БАНТИКИ МАЛЫШКИ из ленты 22-25 мм🌼Куда деть остатки лент?🌼Как использовать остатки лент?🌼МК

Pasirinkite norimą keisti paveikslėlį, pasirinkite skirtuką Paveikslėlio įrankiai ir spustelėkite Spalvinti iš naujo. Spustelėkite parinktį Be spalvinimo iš naujo.

Tobulėjant socialiniams tinklams, tokiems kaip Instagram ir Pinterest matome, kad žmonės teigiamai reaguoja į paveikslėlius ir jie tampa svarbiu rinkodaros elementu. Pasak statistikos, 65 procentai populiacijos turi regimąją atmintį, ir 90 procentų informacijos, perduodamos į mūsų smegenis, yra vaizdinė. Variantų paveikslėlis įtraukimas į straipsnio turinį didina tikimybę, kad Jūsų straipsnis bus mėgiamesnis, skaitomesnis ir labiau įsimenamas nei turinys be jokių paveikslėlių. Taip yra todėl, kad žmones natūraliai traukia ir intriguoja vaizdai.

Pastabos: Galite atkurti visus paveikslėlio pradinius parametrus dialogo lange Paveikslėlio spalvinimas iš naujo spustelėję mygtuką Atkurti pradines spalvas.

Jei atnaujinsite spalvų schemą, gali pasikeisti ir spalvinimo iš naujo keitimai. Paveikslėlių variantų paveikslėlis Šis įrankis suglaudins pasirinktą paveikslėlį ar paveikslėlius ir sumažins leidinio saugojimo dydį.

nusipirkti robotą poroms prekiauti kv

Pasirinkite paveikslėlį ar paveikslėlius, kuriuos norite keisti, pasirinkite skirtuką Paveikslėlio įrankiai ir spustelėkite Paveikslėlių glaudinimas. Į į dialogo lange Paveikslėlių glaudinimas variantų variantų paveikslėlis informaciją apie paveikslėlį ar paveikslėlius ir glaudinimo parinktis: Glaudinimo parametrai : Dabartinis bendras vaizdo dydis — rodomas bendras visų leidinio paveikslėlių dydis. Numatomas bendras vaizdo dydis po glaudinimo — rodomas numatomas visų leidinio paveikslėlių bendras dydis po glaudinimo.

Ši reikšmė keičiasi atsižvelgiant į kitas pažymėtas parinktis.

Pirmyn į dėlionių pasaulį!

Glaudinimo parinktys: Naikinti apkarpytas paveikslėlių sritis — pažymėkite šį žymės langelį, jei norite naikinti paprastai saugomą apkarpytų paveikslėlio sričių informaciją apie pikselius. Informaciją, susijusi su apkarpytomis paveikslėlio sritimis, yra nematoma ir nenaudojama.

variantų paveikslėlis

Šalinti OLE duomenis — pažymėkite šį žymės langelį, jei norite šalinti 24 bitų nesuglaudintą rastrą, kuris yra paveikslėlio OLE srauto dalis. Mažas peržiūrimas vaizdas, kuris yra OLE srauto dalis, pašalinamas, tačiau paveikslėlis nepakeičiamas.

programinė įranga prekybai dolerio svyravimo poveikis ir

Pašalinę OLE duomenis iš paveikslėlio, šio paveikslėlio nebegalėsite atidaryti naudodami jo kūrimo programą. Iš naujo keisti paveikslėlių dydį — pažymėkite šį žymės langelį, jei norite, kad panaikinus atliekamus pradinio paveikslėlio dydžio duomenis pakeisto dydžio paveikslėlis taptų mažesnis.

Jei paveikslėlio dydis iš naujo pakeičiamas, tada paveikslėlis ištempiamas daugiau nei dydžio keitimo koeficientas, variantų paveikslėlis paveikslėlio kokybė.

Internetinių svetainių kūrimas

Pastaba: Atsižvelgiant į paveikslėlį, pvz. PNG paveikslėlių glaudinimo lygį keisti negalima.

  1. Ему пришлось преодолеть половину Галактики, чтобы постичь эту простую истину.

  2. Они будут ждать .

  3. Они стряхнули воду с волос и остолбенело уставились друг на друга.

  4. В сущности, выявив потенциальную опасность для нашего образа жизни, ты оказал услугу городу, и мы выражаем тебе благодарность за .

  5. Paveikslėlis atskleidžia m. „Moto X“ baltojo aukso variantą

Jokio JPEG glaudinimo atliekamas. Spausdinimas spausdintuvu — spustelėkite šią parinktį, jei paveikslėlius norite glaudinti iki ppi ir 95 JPEG kokybės lygio.

Skirtukas Paveikslėlio įrankiai

Žiniatinklis — spustelėkite šią parinktį, jei paveikslėlius norite glaudinti iki 96 taškų colyje dpi ir 75 JPEG kokybės lygio.

Glaudinimo parametrų taikymas: Taikyti visiems leidinio paveikslėliams — spustelėkite šią parinktį, jei glaudinimo parametrus norite taikyti variantų paveikslėlis leidinio paveikslėliams.

Taikyti tik pažymėtiems paveikslėliams — spustelėkite šią parinktį, jei glaudinimo parametrus norite taikyti tik pažymėtam -iems paveikslėliui -iams. Paveikslėlio keitimas Norėdami pakeisti pasirinktą paveikslėlį ar paveikslėlius kitais paveikslėliais: Pasirinkite norimą keisti paveikslėlį ar paveikslėlius.

Komentuoti

Variantų paveikslėlis Keisti paveikslėlį ir pasirinkite Keisti paveikslėlį. Į į Paveikslėlio įterpimas dialogo, raskite paveikslėlį, kurį norite įterpti. Norėdami panaikinti pasirinktus paveikslėlius, spustelėkite Keisti paveikslėlį ir pasirinkite Pašalinti paveikslėlį, paveikslėlius bus pakeistas tuščio paveikslėlio rėmelius.

Paveikslėlio nustatymas iš naujo.

Panašūs temos