Užsienio galimybės

Galimybės užsienio lietuvių profesionalams prisijungti prie įmonių valdymo

Konkurso eiga Remiamos užsienio galimybės Parama skiriama Lietuvos aukštosioms mokykloms, į kurias atvyksta kviestiniai dėstytojai iš užsienio šalių toliau — užsieniečiai dėstytojai pagal aukštosios užsienio galimybės vykdomas studijų programas, dalykus ar modulius, kurie yra sudėtinė vykdomos studijų programos dalis.

 • Studijų užsienyje galimybės
 • Studijų užsienyje galimybės Studijų užsienyje galimybės Vilniaus universitetas, siekdamas suteikti studentams universalų išsilavinimą bei plačias kompetencijas, siūlo įvairiapusiškas lavinimosi galimybes studentams išvykstant dalinėms studijoms į užsienio universitetus.
 • Užsidirbti pinigų pradedančiajam kaip
 • Kitos studijų užsienyje galimybės
 • Невольно хотелось думать о Центральном Компьютере как о чем-то живом, находящемся в одном месте, хотя в действительности он был суммой всех машин Диаспара.

Tinkami veiklos dalyviai Užsienio užsienio galimybės mokslo ir studijų institucijų aukštos kvalifikacijos dėstytojai, mokslininkai bei praktikai. Galimi paraiškos teikėjai Aukštosios mokyklos. Reikalavimai ir prioritetai Atkreipiame dėmesį, kad šis kvietimas yra skirtas kalendoriniams metams ir kitas kvietimas metams nebus skelbiamas.

DĖMESIO, Užsienio reikalų ministerijos informacija: Užsienio galimybės balandžio 4 dienos griežtinama Lietuvos piliečių repatrijavimo iš užsienio užsienio galimybės tvarka, tačiau grįžimo kelių dar lieka. Išimtis planuojama taikyti atsižvelgiant į humanitarinę situaciją geografiškai nutolusiose pasaulio valstybėse, jei iš jų būtų organizuojami bendri Europos Sąjungos repatrijavimo skrydžiai. Tokiu atveju Lietuvos diplomatinės valstybės susisieks su užsiregistravusiais ir patvirtinusiais įsipareigojimą Lietuvoje privalomai izoliuotis piliečiais ir informuos apie tokių skrydžių galimybes. Tačiau jie vis dar turi galimybę grįžti kelto maršrutu Kylis-Klaipėda-Kylis. Kitoms keltų linijoms po balandžio 4 dienos, val.

Parama skiriama užsienio galimybės mokykloms, į kurias atvyksta užsieniečiai dėstytojai akademinei veiklai, kuri vyks m. Finansuojama dėstymo vizito trukmė — nuo 10 iki 15 darbo su studentais dienų toliau — dėstymo dienos.

STUDIJOS IR PRAKTIKA UŽSIENYJE

Vizito dienos, kai nevyksta darbas su studentais, nėra finansuojamos. Užsieniečio dėstytojo vidutinis darbo krūvis per vieną dėstymo dieną turi būti ne mažesnis kaip 2 kontaktinio darbo su studentais valandos, kurios apima formaliai suplanuotą tiesioginį dėstytojo bendravimą su studentais, bet neapima nuotolinio mokymo.

 • Tinklaraštis apie pinigų uždirbimą internete nuo nulio
 • Теперь он понимал страх Диаспара перед огромными пространствами Вселенной, ужас, заставивший его народ собраться в маленьком микрокосме города.

 • Когда изображение Хедрона скрылось из виду, Джезерак долго сидел неподвижно, позабыв свою математику.

 • Kaip užsidirbti pinigų papildomam darbui
 • Uždirbti daug pinigų yra lengva
 • Deimantų uždirbimas internete
 • Наверное, Каллистрон знал, что делает, и именно этот путь и вел к дому.

Papildomos dėstytojo veiklos, tokios kaip viešos paskaitos, tiriamasis darbas, akademinio ir administracinio personalo mokymai ir kita veikla, naudinga aukštajai mokyklai ir ar platesnei visuomenei, suteikia vizitui pridėtinę vertę tokia informacija turi užsienio galimybės nurodyta preliminarioje vizito programoje.

Parama užsieniečiui dėstytojui gali būti skiriama, jei aukštosios mokyklos skiriamos lėšos užsieniečio dėstytojo vizitui finansuoti sudaro ne mažiau kaip 30 procentų visam vizitui reikalingų lėšų. Atrankos kriterijai Sprendimas skirti paramą konkretiems užsieniečiams dėstytojams priimamas įvertinus: užsieniečio dėstytojo vizito poreikio ir tikslingumo užsienio galimybės vizito naudą studentams ir aukštajai mokyklai; dėstomo dalyko modulio kaip sudėtinės užsienio galimybės studijų programos dalies pagrįstumą; užsieniečio dėstytojo vizito metu atliekamą papildomą veiklą; užsieniečio dėstytojo pedagoginę, mokslinio meninio darbo ar praktinę užsienio galimybės aukštosios mokyklos motyvaciją priimti lietuvių kilmės užsienietį ar išeivijos dėstytoją; aukštosios mokyklos skiriamų lėšų dalį užsieniečio dėstytojo vizitui finansuoti.

Kodėl svarbu kurti ryšį su užsienyje gyvenančiais tautiečiais? Kur slypi emigracijos teigiama pusė ir kaip ją išnaudoti? Atsakymus į šiuos klausimus žino pasaulinio lygio diasporos strategijų ekspertu laikomas airis Kingsley Aikinsas. Į emigrantus jis užsienio galimybės žvelgti kaip į nacionalinį turtą, o ne kaip į prarastus piliečius. Pašnekovo teigimu, apskritai migracija šiandien kelia neigiamas asociacijas, nes, vos išgirdus šį žodį, daugeliui prieš akis iškyla mažo negyvo vaiko Graikijos paplūdimyje ar Centrinės Amerikos migrantų karavano vaizdinys.

Sudarant konkursinę eilę, ekspertų įvertintos paraiškos išdėstomos gautų kokybinio vertinimo balų mažėjimo tvarka. Veiklos finansavimas Konkurso būdu skiriamos paramos dydis: jei užsienietis dėstytojas atitinka į profesoriaus pareigas aukštojoje mokykloje pretenduojantiems mokslininkams arba pripažintiems menininkams keliamus reikalavimus — 8 baziniai socialiniai išmokų dydžiai už užsienio galimybės dėstymo dieną; jei užsienietis dėstytojas atitinka į docento pareigas aukštojoje mokykloje pretenduojantiems mokslininkams užsienio galimybės pripažintiems menininkams keliamus reikalavimus — 6 baziniai socialiniai išmokų dydžiai už vieną dėstymo dieną; užsienio galimybės užsienietis dėstytojas turi mokslo meno daktaro laipsnį, bet neatitinka profesoriaus ir docento užsienio galimybės aukštojoje mokykloje keliamų reikalavimų — 3 baziniai socialiniai išmokų dydžiai už vieną dėstymo dieną.

Užsieniečiui dėstytojui, atvykusiam iš Pietryčių Azijos išskyrus posovietinės erdvės valstybesŠiaurės ir Pietų Amerikos bei Okeanijos regionų, nepriklausomai nuo dėstymo vizito trukmės, konkurso būdu skiriama parama indeksuojama taikant 1,5 dydžio koeficientą.

tom williams prekyba

Parama užsieniečiui dėstytojui gali būti panaudota jo: užsienio galimybės išlaidoms padengti; darbo užmokesčiui. Konkursui pateikiami dokumentai Atkreipiame dėmesį, kad turi būti pateikta viena bendra tos pačios aukštosios mokyklos paraiška užsienio dėstytojų vizitams vienam kvietimui, t.

užsienio galimybės

Gavus daugiau nei vieną paraišką dokumentų paketą iš tos pačios aukštosios mokyklos, jos nebus svarstomos. Dokumentų paketą sudaro: užpildyta Patikinimo deklaracija.

Reikalavimai ir prioritetai

Prašome šį dokumentą teikti Excel formatu ; kiekvieno kviečiamo užsieniečio dėstytojo vizitui užpildyta ir aukštosios mokyklos atsakingo už programą koordinatoriaus pasirašyta paraiškos formakartu su priedais: Užsienio galimybės gyvenimo aprašymu lietuvių, anglų arba rusų kalba, kuriame būtų nurodyta institucija, iš kurios yra kviečiamas užsienietis dėstytojas jei tokia yradėstytojo tarptautinė pedagoginė, mokslinė ir ar praktinė patirtis, turima aukštojo mokslo kvalifikacija ir institucija, kurioje ji įgyta; Laisvos formos dėstytojo preliminariu patvirtinimu, kad jis ketina atvykti dėstyti arba jau dėsto aukštojoje mokykloje paraiškoje nurodytą dalyką -us ar modulį -ius.

Konkurso eiga Visi dokumentai Švietimo mainų paramos fondui turi būti pateikti paštu ud smpf. Po paraiškų pateikimo bus vertinamas gautų paraiškų tinkamumas. Jo metu tikrinama kiekvienos konkursui pateiktos paraiškos užsienio galimybės Valstybės biudžeto lėšų skyrimo aukštosioms mokykloms, į kurias dėstyti atvyksta kviestiniai dėstytojai iš užsienio šalių, tvarkos apraše ir šiame kvietime nurodytiems reikalavimams.

mosbirz parinktys

Tinkamumo vertinimo kriterijai: paraiška pateikta laiku; pridėti visi su paraiška privalomi pateikti dokumentai; paraiška pasirašyta programos koordinatoriaus; teisingai paskaičiuotas institucijos indėlis vizitui; kviečiamo užsienio dėstytojo darbo krūvis vizito metu atitinka tvarkos užsienio galimybės nustatytus minimalius reikalavimus.

Paraiškos, netenkinančios aukščiau nurodytų tinkamumo vertinimo kriterijų, bus atmetamos ir nebus teikiamos ekspertiniam paraiškų vertinimui.

Galimybės užsienio lietuvių profesionalams prisijungti prie įmonių valdymo

Tinkamų paraiškų sąrašas bus paskelbtas Fondo tinklalapyje per 10 darbo dienų nuo paskutinės dokumentų konkursui pateikimo dienos.

Tinkamų paraiškų ekspertinį vertinimą atlieka Fondo direktoriaus patvirtinti ekspertai.

Užsieniečių dėstytojų, kurių vizitams yra skirta parama, sąrašą bei rezervinį sąrašą tvirtina Fondo direktorius. Apie konkurso rezultatus visi paraiškų teikėjai bus informuoti iki m. Studentų atsiliepimai apie studijas užsienyje Šalis:Kinija Programa:Magistro studijos.

Panašūs temos