Usdt žetonas, 12% visų USDT yra „Tron blockchain“ - „New day“ kriptogramoje

Visi Tether (USDT) yra paremti tikru doleriu |

Tether funkcija konvertuoti U.

Usdt žetonas yra turėti tokią kriptovaliutą, kuri yra stabili kaip doleris, tačiau operatyvi, kaip bitcoinas. Ji sukurta metais pavadinimu Realcoin. Šiandien ji turi tokį pavadinimą USDTo kapitalizacija yra virš 2 mlrd. Kompanija  Tether Limited bazuojasi Honkonge, turi atstovybes Šveicarijoje, sklinda gandai, kad registruota Mergelių salose.

Projekto simbolis USDT yra susietas su doleriu ir naudojamas biržoje. Kalbant apie mainus, USDT leidžia jiems prekiauti kažkuo panašiu į dolerius, nereikalaujant, kad jie turėtų banko sąskaitą.

usdt žetonas kur užsidirbti pinigų neinvestuojant

Pasak "blogo usdt žetonas projekto tinklalapyje, m. Lapkričio 19 d.

Priešnuodis rudeninei depresijai -- „Skapeno klastos" (Balandis 2020).

Už neteisėtą "Bitcoin" adresą buvo išsiųstas 31 mln. Dolerių USDT.

šaldymo sistemos

Tether pranešime taip pat pažymėjo, kad išleido naują "Omni Core" programinės įrangos versiją naudojant mainus ir pinigines, kad palaikytų USDT sandorius, tokiu būdu diegiant laikiną kietąjį šaką "Omni Layer". Dėl to paveiktos žetonai yra užšaldyti vietoje, todėl jie iš esmės beverčiai įsilaužėlis. Neaišku, kodėl įsilaužėlis neperkėlė visų pinigų iš karto.

12% visų USDT yra „Tron“ grandinėje

Be kitų sandorių, kuriais prekiaujama, USDT yra plačiai parduodamas "Bitfinex", kuris per praėjusius prieš pusvalandį sugadino keitimą, kuris praėjoBTC tuo metu buvo 72 milijonai dolerių.

Panašiai vis dažniau spekuliuoja, kad "Tether" yra naudojamas galimai manipuliacijai rinkoje, siekiant padidinti bitino kainą.

kiek studentai uždirba namuose 2

Jei šie pinigai bus padengti realiais rezervais, kaip tvirtina Tether, projektas turėtų bent jau tiek daug savo sąskaitą Taivanyje. Mes negarantuojame, kad mes atleisime ar pasikeisime Tethers, už pinigus, "sako Tether.

Pririšti pasiima ketvirtadalį visų USDT iš apyvartos — konkurencijai stiprinti Paskelbta iki dvadmin Per pastaruosius dienų Bitfinex ir Pririšti Limited buvo stipriai dėmesio visuomenės. Po abiejų bendrovių prarado kitą bankų partneris, Bitfinex klientai negalėjo padaryti Fiat indėliai, o. Gandai apie Bitfinex nemokumo pradėjo sukti vėl.

Projekto tinklapis buvo atsitiktinai ir atsitiktinai išsiveržęs. Svetainės archyvas yra čia.

Pririšti pasiima ketvirtadalį visų USDT iš apyvartos – konkurencijai stiprinti

Koregavimas m. Lapkričio 23 d.

Tether teigia, kad nėra jokio usdt žetonas įsipareigojimo keistis žetonais už fiat. Buvo ištaisyta, kad tai atspindėtų. Įdomios Straipsniai.

keltnerio kanalo dvejetainių opcijų strategija

Panašūs temos