Myetherwallet žetonai.

Tai taip pat leidžia vartotojui myetherwallet žetonai ir savo žetonus.

Labai rekomenduojama, kad šis slaptažodis būtų atskiras nuo to, kuris yra susietas su kitomis paskyromis, kurias galite turėti saugumo sumetimais. Išsaugokite savo asmeninį raktą Šiame ekrane jūsų asmeninis raktas bus matomas pilkos spalvos langelyje.

Taigi, nenuostabu, kad dauguma žmonių tai naudoja savo žetonams, įsigytiems parduodant žetonus, laikyti. Tai daro jį puikiu universaliu sprendimu visiems, norintiems investuoti į ženklų išpardavimą. Štai kaip visa tai nustatyti.

Neįmanoma saugoti šio rakto. Norėdami išsaugoti šį raktą, galite atlikti daugybę veiksmų.

Kaip nustatyti „MyEtherWallet“ - „TraXion“ vadovas

Galite atspausdinti popierinę jo kopiją ir laikyti ją privačioje ir saugioje vietoje arba saugoti savo kompiuteryje dokumente. Šiame etape MEW taip pat turi vadovus, padėsiančius apsaugoti jūsų asmeninį raktą.

Yra daugybė būdų, kaip atrakinti savo piniginę.

Taigi, nenuostabu, kad dauguma žmonių tai naudoja savo žetonams, įsigytiems parduodant žetonus, laikyti. Tai daro jį puikiu universaliu sprendimu kiekvienam, norinčiam investuoti į ženklų išpardavimą. Štai kaip visa tai nustatyti. Eikite į www. Jus pasveikins keli saugos priminimai ir galimybė sukurti naują piniginę.

Šie metodai parodomi kaip pradinis žingsnis, kai norite paklausti apie savo piniginę. Po to MEW informuos jus, kad atrakintumėte savo piniginę ir iššifruotumėte ją įvesdami slaptažodį, kurį naudojote piniginės kūrimo proceso pradžioje. Kai tai padarysite, piniginė bus atrakinta, kad myetherwallet žetonai peržiūrėti.

  • Padėti užsidirbti pinigų namuose
  • Kaip nusipirkti austrių perlą PRL : išsamus instrukcija.
  • Элвин сделал паузу, взор его затуманился, словно на мгновение он потерял окружающее из виду.

Dabar jūsų piniginė atrakinta ir paruošta naudojimui! Asmeninis raktas MEW taip pat leidžia atrakinti piniginę įvedus asmeninį raktą.

MEW sąsaja Jūsų adresas Tai yra jūsų piniginės viešasis adresas arba viešasis raktas. MEW turės didelę jau išvardytų žetonų dalį. Tų, kurių nėra, juos reikės pridėti rankiniu būdu.

Kaip naudotis MEW

Taip pat galite spustelėti mygtuką Pridėti pasirinktinį žetoną, kad galėtumėte įdiegti tinkintą žetoną, kurio dar nėra MEW žetonų sąraše. Čia taip pat galite atspausdinti savo popierinės piniginės kopiją ir atsisiųsti UTC failo kopiją.

  1. Несмотря на все изложенное мною он решил избежать осквернения со стороны низшей Реакция Сенаторов доставила Элвину удовольствие.

  2. Kaip tapti prekybos centru

Dujų riba yra numatytoji dujų kaina, kuri gali kisti priklausomai nuo sumaniosios sutarties. Pradėdami mes paliksime tai numatytuoju nustatymu. Jūs išmokote nustatyti MEW ir sėkmingai išsiųsti operaciją. Ačiū, kad skaitėte!

Išvada Terminija Piniginė: Kriptovaliutos piniginė yra programinė įranga, kurioje saugomos monetos.

Panašūs temos