Knickerbroker ligoninė, GERIAUSIAI ĮVERTINTOS TV LAIDOS - TV SERIALAS

Mėgėjams / Affair

Serija "Knickerbocker ligoninė": aktoriai ir vaidmenys Knickerbroker ligoninė ir pramogos Televizijos serialas "The Hospital Nickerbocker" - amerikietisStepono Soderbergo vadovaujama medicinos dera. Apie serialą Serija "Knickerbocker ligoninė" buvo transliuota "Cinemax" kanale nuo m. Rugpjūčio iki m. Gruodžio mėn. Dr Steli Burns buvo filmo medicinos patarėjas.

Serija "Knickerbocker ligoninė": aktoriai ir vaidmenys

Istorija pagrįsta dr. Jonathan Tuckerie ir kitų Nierkerbocker ligoninės darbuotojų gyvenimo istorija. Veiksmas vyksta m. Tuo metu gydytojai gydomi pacientais be antibiotikų ir nenaudodami šiuolaikinės įrangos.

Patikrinkite savo užsakymo sąlygas

Greitosios pagalbos automobiliai buvo vežami arkliais. Ir žmonės buvo serga visi blokai. Kiekvienas ligoninės personalas turi savo paslaptis irproblemos.

knickerbroker ligoninė prekyba poromis movings

Vyriausiasis chirurgas John Tuckery priklauso nuo narkotikų. Algernonas Edwards kovoja prieš rasinius išpuolius. Jis yra vienintelis juodasis ligoninės darbuotojas. Ligoninė neturi pakankamai lėšų, darbuotojai stengiasi rasti investuotojus. Pastarieji susirgo bankininkai, finansininkai ar parduotuvių savininkai.

Serijos "The Knickerbocker Knickerbroker ligoninė aktoriai buvo sušaudyti per du sezonus. Iš viso buvo nufilmuoti 20 knickerbroker ligoninė.

25 geriausiai įvertintos TV laidos, vertos jūsų laiko

Kaip aktoriai serialo "Ligoninė Nickerbocker" paskirsto tarpusavyje savo vaidmenis? Aktorius Ericas Johnsonas suvaidino vaidmenį gydytojo Everetto Knickerbroker ligoninė. Michaelas Angaranas vaidino Bertram Chikering, Bertie vaidmenį. Andre Holland įsitvirtino kaip Algernas Edwardsas. Aktorius Juliet Rylensas vaidino Cornelia Robertson vaidmenį.

knickerbroker ligoninė

Tom Cleary vaidmuo buvo aktorius Chrisas Sullivan. Hermano Barro vaidmenį atliko Jeremy Bobb. Slaugytojo Harriet vaidmenį vaidino aktorė Kara Seymour.

Millennium Knickerbocker Hotel Čikaga (IL) Jungtinės Amerikos Valstijos - didžiausios nuolaidos

Aktorė Maya Kazan veikė kaip Eleanor Gallinger. Aktorius Mattas Frewer'as vaidino Jay Christiansen vaidmenį. Jis buvo nominuotas "Oskaro" kino apdovanojimui už jo vaidmenį filme "Intymumas".

dvejetainių opcijų mitai užsidirbti pinigų savo protu

Nuo m. Aktorius vaidina filmuose.

Užsakykite Millennium Knickerbocker Hotel

Per šį laiką išleido filmą su jo dalyvavimu. Owen yra vedęs su aktoriumi Sarah-Jane Fenton. Jie turi dvi dukteris: Eve ir Khaną. Garsiausių jo vaidmenų yra detektyvas Callahan m.

knickerbroker ligoninė dvejetainiai variantai, kokie yra

Aktorius yra vedęs su gamintoju ir scenarijaus autoriu Adria Budd. Jie turi vieną vaiką - dukrą vardu Kella Praore. Baigiamajame darbe "Knickerbocker ligoninės" aktoriai sėkmingai įgyvendinamiekrano idėja Stepono Soderbergh. Kai m buvo paskelbta projekto uždarymą, daugelis buvo nusiminusi.

Aktorius "Knickerbocker ligoninėje" Clive Owen už vaidmenį serijoje buvo apdovanotas "Auksiniu pasauliu" knickerbroker ligoninė.

Panašūs temos