Briedžiai prekiauja

Žala gamtai už neteisėtą briedžių medžioklę siekia per 10 tūkst. eurų

Spausdinti Žala gamtai už neteisėtą briedžių medžioklę siekia per 10 tūkst. Aplinkos apsaugos departamentas prie Aplinkos ministerijos AAD informuoja, kad Vilniaus valdybos pareigūnai baigė 2 tyrimus dėl neteisėtų briedžių patelių medžioklių Švenčionių rajone.

Tikriausiai nemažai žmonių miškus lanko vasaros gale, rudeniop — žinoma, grybauja ar uogauja. Tačiau miško gėrybės grybais ir uogomis nesibaigia — gerai pamaklinėjus galima rasti ir įspūdingų ragų. Arba ne tokių ir įspūdingų, tačiau pats rago radimo jausmas veikiausiai yra nustelbiantis patį radybų objektą. Tačiau vėlgi — kai ragų ieškojimas tampa hobiu, neabejotinai norisi ir įspūdingų trofėjų.

Bendra gamtai padarytos žalos suma už šiuos neteisėtai sumedžiotus gyvūnus siekia beveik briedžiai prekiauja eurų. Pirmasis pranešimas, kuriuo buvo įtariama, kad Švenčionių rajone neteisėtai sumedžioti 2 briedžiai, gautas sausio 14 dieną.

briedžiai prekiauja tikimasi, kad vietinis bitcoin ilgai išsiunčiamas

Vilniaus gyvosios gamtos apsaugos inspektoriams nuvykus į įvykio vietą, rastos dviejų išdorotų briedžių liekanos briedžio jauniklio ir patelės. Tačiau tuo metu, kai vykdyta medžioklė, buvo galima medžioti tik briedžio jauniklius, o briedžių pateles, pagal Medžioklės Lietuvos Respublikos teritorijoje taisykles, briedžiai prekiauja buvo draudžiama.

didelių opcionų brokeriai kriptovaliuta nuo

Tyrimo metu nustatytas neteisėtai briedžio patelę sumedžiojęs asmuo, kuris savo kaltę pripažino. Už tokį pažeidimą šiam medžiotojui gresia bauda nuo iki eurų ir teisės medžioti atėmimas nuo 1 iki 5 metų bei pažeidimo padarymo įrankio šautuvo konfiskavimas. Taip pat jam reikės atlyginti žala laukinės gyvūnijos ištekliams, kuri siekia beveik eurų. Antrasis pranešimas, kuriuo įtariama, kad Švenčionių rajone buvo neteisėtai sumedžiota dar viena briedžio patelė, gautas vasario 1 briedžiai prekiauja.

Lietuvio bityno svečiai – briedžiai, vilkai, lūšis

Aplinkos apsaugos pareigūnams nedelsiant išvykus į įvykio vietą, rasta ant sniego gulinti negyva briedžio patelė. Tiriant įvykio aplinkybes paaiškėjo, jog negyva briedžio patelė buvo vaikinga, taip pat išaiškintas ir briedžio patelę neteisėtai sumedžiojęs asmuo.

briedžiai prekiauja samdyti uždirbti internetu

Jis teigė, kad įvykio išvakarėse, persekiodamas per medžioklę sužeistą tauriojo elnio patiną, krūmais apaugusioje vietovėje pamatė didelio briedžiai prekiauja siluetą. Pagalvojęs, kad tai — persekiotas sužeistas briedžiai prekiauja, ir gerai neįsitikinęs, šovė į gyvūną. Medžiotojas žinojo, kad briedžio pateles pagal Medžioklės Lietuvos Respublikos teritorijoje taisykles tuo metu medžioti yra draudžiama.

briedžiai prekiauja

Dėl šio įvykio gailisi ir savo kaltę pripažįsta. Už šį pažeidimą medžiotojui briedžiai prekiauja tos pačios poveikio priemonės, o už neteisėtai sumedžiotą vaikingą briedžio patelę žala laukinės gyvūnijos ištekliams jau kur kas didesnė, ji siekia beveik eurų.

Panašūs temos