Žvakidžių lentelė

žvakidžių lentelė

Adresas: Žvakidžių lentelė g. Veiklos sritys: žvakidžių lentelė gaminiai; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; gamyba; paminklai, antkapiai. Mūsų vizija— tapti aukščiausios klasės kapinių tvarkymo ir priežiūros paslaugų tiekėju Lietuvoje ir sudaryti žvakidžių lentelė kapų priežiūros paslaugų tiekimo sąlygas ir kainas Adresas: Kreivoji g.

kaip uždirbti 500 eurų per dieną internetu

Veiklos sritys: gamyba; keramikos gaminiai. UAB "Mini keramika" įkurta m. Šiuo metu įmonėje dirba 20 sumanių meistrų.

žvakidžių lentelė kaip užsidirbti pinigų studentui namuose

Gaminame daug įvairių keramikinių namelių-žvakidžių. Tai daugiausia sumažintos įvairių pasaulio miestų pastatų kopijos miniatiūros.

Naujienos Viskas apie japoniškas žvakes Šiandien žvakidės yra daugelio prekybos platformų ir stebėjimo sistemų de facto standartas. Jie nusipelno tokio populiarumo dėl savo informatyvumo ir lengvo informacijos apie rinkos prekybą pateikimo. Tai tikrai pažangiausias rinkos tendencijų prognozavimo įrankis, kurio pranašumus Vakarų prekybininkai sugebėjo įvertinti tik praėjusio amžiaus pradžioje.

Adresas: Semeliškių g. Veiklos sritys: akmens gaminiai; gamyba; paminklai, antkapiai.

atidaryti parinktis išmokti užsidirbti pinigų internete be investicijų

Projektavimas pagal individualius užsakymus: Paminklų projektavimas Kapaviečių projektavimas Gamyba iš įvairių spalvų granito: Paminklų gamyba Antkapių gamyba Tvorelių kapams gamyba Akmens plokščių kapo uždengimui gamyba Kiti gaminiai: Suoliukų kapams gamyba Įvairių skulptūrų kapams gamyba Vazų kapams gamyba Adresas: M. Daujoto g.

realios galimybės ir jų panaudojimas investiciniams projektams

Įmonė taip pat gamina akmenines vazas,suoliukus, laiptų pakopas, stalviršius. Įmonė turi savo gamybos padalinį bei kvalifikuotą komandą akmens apdirbimo Adresas: Liūdynė, LT Panevėžio r. Veiklos sritys: keramikos gaminiai. Gaminiai iš juodosios keramikos, suvenyrų žvakidžių lentelė, žvakidžių gamyba.

žvakidžių lentelė kur užsidirbti pinigų vakarui

Įmonė likviduota.

Panašūs temos