Skystas variantas, Auto skystas tepalas (2 page) - Search | Forum | kaimospindulys.lt

SmartWash - EHRLE

SmartWash plovykla Bekontaktė kompaktiška plovykla. Vienos plovimo vietos SmartWash plovykla bei SmartWash Plus plovykla yra skirta specialiai mažoms vietovėms arba ten, kur plotas investicijai yra ribotas.

Eksperimentas: SLIME BE BORAKSO!

Tačiau maža plovykla nereiškia mažų pajamų. Ši plovykla puikiai papildo jau vedamą veiklą, sakykim, degalinę, techninių apžiūrų stotį ar automobilių servisą.

skystas variantas ką galima padaryti, ką užsidirbti

SmartWash — tai ekonomiškas, lengvai aptarnaujamas ir kompaktiškas vienos plovimo vietos EHRLE savitarnos plovyklos modelis. Įranga skirta saugiam ir moderniam transporto priemonių plovimui.

geriausios pamm sąskaitos 2020 m

Įrengimas yra standartinės komplektacijos ir skystas variantas vandens minkštinimo sistemą bei yra SmartWash Plus variantas, kuris išskyrus vandens minkštinimo sistemą, turi papildomai atvirkštinės osmozės sistemą.

Vanduo vienos plovimo vietos plovykloje šildomas skystu kuru arba elektra.

skystas variantas

Aliuminio elementų, polikarbonato plokščių ar galų gale išlenkto stogo, panašaus į didesnį DesignPro® varianto dėka, konstrukcija tampa moderni, ekstravagantiška ir kas skystas variantas svarbu taupi, palyginus su kitų konstrukcijų variantais. SmartWash kartu su stilingu lauko stogeliu sudaro vientisą, baigtinį ir patrauklų produktą. Techniniai skystas variantas.

Nu reguliuoja duris taiziema pariebina misini, o vasara palengvina, nu tai jau ir dujinis tepalas atsirado? Gal yra reguliavimas ar ka netaip padariau? Tepalas normoi, piltas geras, o del stovėjimo tai labai retai taip būna, nemėgstu palikt šilt, taipogi manau borto kompas bśk nesamones rodo, nes vien stovint rodo 6 ltr kad ryjabet dėl sanaudu prendžiu ne iš borto kompo. Jo planuoju jungt prie kompo 21 1.

Panašūs temos