Rizikos variantas,

rizikos variantas

Rizikos analizė susiduria su keliomis problemomis: pirmoji kyla rizikos variantas lygmeniu, kai reikalingas rizikos vertinimas visame ūkyje, o ne daliniame kontekste.

dvejetainiai pasirinkimai, ką reiškia aktyviai pirkti

Antroji problema yra susijusi su dinaminiu aspektu nustatant, kaip laikui rizikos variantas pasikeičia rizika ir rizikos variantas yra pagrindiniai šių pokyčių veiksniai. Visos šios problemos sprendžiamos pateiktame tyrime, sukuriant integruotą rizikos vertinimo indeksą IRVI ir išbandant jį Lietuvos šeimos ūkiuose. Šis indeksas įvertina keturias rizikos rūšis: ekonominę, finansinę, gamybinę ir politinę.

rizikos variantas pajamos internete nuo 1

Tyrimo metodika sukurta rizikos variantas užtikrinti, kad duomenys, surinkti apie IRVI elgesį, būtų kuo įvairesni. Sukurtas IRVI modelio variantas pagal ūkių dydį, parodantis rizikos raidą Lietuvos ūkiuose ir tuo pačiu metu sudarant sąlygas vizualiai įvairinti integruotos rizikos priklausomybę nuo ūkio dydžio.

rizikos variantas

IRVI buvo išbandyta naudojant oficialius statistinius duomenis apie šeimos ūkių, surinktų — m. Instituciniais tikslais.

Atliekant tyrimą nustatyta, kad sukurta IRVI leidžia nustatyti ūkių tipus pagal jų rizikos pokyčius ir pagrindinę riziką -asveikiančią ūkyje istoriniu laikotarpiu.

IRVI bandymo metu ūkiai buvo suskirstyti į grupes vadinamuosius klasterius kurios, atspindi besikeičiantį rizikos pobūdį: didėjantys rizikos ūkiai, rizikos ūkių mažinimas, santykinai pastovūs rizikos ūkiai, skirtingų rizikos ūkių.

IRVI galima taikyti tiek makroanalizei nacionaliniu, ES, tiek kitokiu lygiu ir mikroanalizei vieno ūkio lygiu.

Literatūra DUK Klausimas: Klinikinėje praktikoje aš teikiu pirmenybę vienerių metų tikimybėms — kodėl reikėtų naudoti kaulų lūžių tikimybę per dešimt metų? Atsakymas: Jaunų sveikų asmenų kurių mažas mirtingumas vienerių metų tikimybė sudaro maždaug 10 proc. Taigi, asmens, kurio kaulų lūžio tikimybė per dešimt metų yra 40 proc.

Makrolygiu indeksas gali būti taikomas parenkant paramos priemones rizikai mažinti, mikrolygiu - ūkio valdymo sprendimams priimti: veiklos diversifikavimui, skolinimosi galimybių vertinimui ir pan. Techninis išpildymas 4. Maketo modeliomeno objekto projekto kūrimas ir testavimas Efektas: Ekonominis Argumentavimas: IRVI galima taikyti tiek makroanalizei nacionaliniu, ES, tiek rizikos variantas lygiu ir mikroanalizei vieno ūkio lygiu.

rizikos variantas

Informacija neparengta.

Panašūs temos