Registracijos galimybės

Jos bus teikiamos nuo pirmadienio iki penktadienio 32 įmonės padaliniuose, esančiuose visoje Lietuvoje.

„Regitra“ atnaujino transporto priemonių registraciją padaliniuose

Šis sprendimas priimtas siekiant užtikrinti, kad gyventojai galėtų gauti reikiamas transporto priemonių registracijos paslaugas, kurios nėra skaitmenizuotos. Iki šiol padaliniuose buvo sudaryta galimybė įregistruoti tik iš užsienio įvežtas transporto priemones prieš tai atsiuntus reikalingus dokumentus.

Jeigu ketinate pirkti arba parduoti Lietuvoje jau registruotą automobilį: Galima parduoti naudotą automobilį Lietuvos arba užsienio valstybės gyventojui. Galima pirkti naudotą automobilį, jeigu būsimas savininkas ir valdytojas yra tas pats asmuo perkamas be lizingo.

Tačiau, atsižvelgiant į klientų srautus ir tai, jog ne visi turi galimybę pasirašyti dokumentus el. Užsiregistruoti dėl vizito padalinyje bus galima jau nuo šio pirmadienio, balandžio 6 d.

Anksčiau išduotų registracijos liudijimų keisti į naujus — nereikės. Kitaip tariant, įvairios institucijos duomenis ima būtent iš ten, tad pats registracijos liudijimas yra tiesiog popierinis registracijos galimybės išrašas. Taigi, remiantis kitų šalių praktika ir siekiant sumažinti administracinę naštą, atsisakoma darbuotojų parašo ir įmonės antspaudo ant popierinio registracijos liudijimo blanko.

Svarbu pastebėti, kad tie klientai, kuriems vizito laikas užregistruoti iš užsienio įvežtą transporto priemonę jau yra paskirtas pagal registracijos galimybės tvarką, niekas nesikeičia. Kitaip tariant, jie bus aptarnaujami sutartu laiku.

  • Даже уловки в духе "Если ты промолчишь, я буду считать, что это значит "да"" провалились: робот был слишком умен, чтобы так легко попасться.

  • Įsigyti dvejetainių opcionų platformą

Nesikeičia tvarka ir tiems, kurie jau yra gavę laišką registracijos galimybės paslaugų apmokėjimo — juos vizitui užregistruos darbuotojai. Kiti klientai dėl apsilankymo padalinyje kviečiami registruotis nuo pirmadienio. Primename, kad siekiant užtikrinti būtinąsias funkcijas, t.

prekybos skaičiavimas t 2

Tačiau jiems pageidaujant, jie gali būti priimami ir bendra tvarka. Atnaujinus paslaugų teikimą pagal įprastą išankstinę registraciją, bus imtasi visų reikiamų apsaugos priemonių užtikrinant klientų ir darbuotojų saugumą.

Taip pat, jei tam tikra paslauga teikiama internetu, rinktis būtent šį paslaugos gavimo būdą. Visi elektroniniai užsakymai yra pristatomi per kurjerį į namus arba į siuntų savitarnos terminalus.

Олвин, ошеломленный, медлил. -- Не знаю, -- наконец прошептал .

Primename, kad yra sudaryta galimybė internetu įregistruoti prieš tai Lietuvoje registruotą transporto priemonę bei pranešti apie jos pardavimą. Taip pat galima užsisakyti naują registracijos liudijimą vietoj prarasto ar sugadinto bei kt.

ATNAUJINTA (balandžio 6 d.): Automobilių registravimo galimybės Lietuvoje karantino metu

Nuo šiol internetu galima prasitęsti laikinųjų, dar kitaip vadinamų tranzitinių, numerio ženklų galiojimo terminą. Taip pat įregistruoti lizingo būdu įsigytą transporto priemonę, kuri jau buvo prieš tai registruota Lietuvoje.

registracijos galimybės

Tai reiškia, kad transporto priemonę internetu registruoti galima ne tik baigus išmokėti lizingą, bet ir vos ją įsigijus. Be to, sudaryta galimybė internetu keisti transporto priemonės valdytoją, įregistruoti registracijos galimybės automobilį.

registracijos galimybės kaip galiu užsidirbti pinigų šalyje

Jei reikalinga papildoma informacija, gyventojai gali skambinti ir bendruoju informacijos telefonu 8 arba rašyti el.

Panašūs temos