Pristatymo variantai, PRISTATYMO INFORMACIJA – bliss by Violeta

Pirkimo / pristatymo taisyklės - Gabilt

jokio darbo nėra pinigų uždirbti nei kaip gauti signalus dvejetainėms parinktims

Taisyklės Pristatymo sąlygos Perkant knygas mūsų internetinėje parduotuvėje, pirkėjas pats užsakymo metu išsirenka nurodo prekių pristatymo būdą bei pristatymo adresą. Pristatymas kol kas yra apribojamas tik Lietuvos teritorijai, į užsienį knygas siunčiame, bet dėl siuntimo į užsienį - pristatymo variantai eureka knygynas.

PRISTATYMO INFORMACIJA

Daukanto a. Pristatymas darbo dienomis 8—18 val. Renkantis pristatymą kurjeriu siūlome rašyti darbovietės, ne namų adresą.

pristatymo variantai

Pristatymo kaina automatiškai įskaičiuojama ir pateikiama pirkėjui apmokėti kartu su užsakymu. Gavus pirkėjo apmokėjimą, įsipareigojame Lietuvoje prekę pristatyti  priklausomai nuo pasirinkto siuntimo būdo per 2—5 darbo dienas.

Knygynas eureka! Jeigu pageidaujate grąžinti Knygyno eureka!

 1. Jei sąlygų buvo laikomasi, prekių pardavėjas privalo nedelsiant, ne vėliau kaip per 30 dienų nuo vartotojo rašytinio atsisakymo gavimo dienos, grąžinti vartotojui tą pinigų sumą, kuri už prekę, daiktą arba paslaugą sumokėta iki sutarties nutraukimo.
 2. PRISTATYMO INFORMACIJA – bliss by Violeta
 3. Да, этот город мог считаться мертвым, ибо никогда и не жил - но в нем трепетала энергия более могущественная, чем та, что движет органической материей.

 4. Kaip užsidirbti pinigų kuriant verslą
 5. Он хотел встретить, как равных, обитателей тех миров, от которых когда-то отвернулся в уязвленном самолюбии.

 6. Tarptautinės siuntimo paslaugos: UPS - Lietuva
 7. Этот поиск уже начался.

Kokybiškos prekes privalo būti grąžinamos tiksliai tokios būklės, kokią gavote — originalioje pakuotėje, nepažeistos, nenaudotos ir nepraradusios savo prekinės išvaizdos. Jeigu grąžinate kokybiškas prekes jų originalioje pakuotėje, siuntos išlaidas pristatymo variantai pirkėjas.

Jeigu Jūsų siuntai buvo taikomas siuntimo mokestis, prekių pristatymo išlaidos nebus grąžintos. Jeigu gavę užsakymą pastebėsite, jog knyga -os  yra nekokybiška ar su defektais, nedelsiant praneškite el.

dvinarės galimybės iš puodžiaus

Pagal Jūsų pageidavimą, nekokybišką pristatymo variantai savo sąskaita pakeisime į kokybišką arba grąžinsime Jums už šią prekę sumokėtus pinigus. Duomenų apsauga Knygynas eureka!

Jūsų asmens duomenys vardas, pavardė, adresas, telefono numeris, elektroninio pašto adresas ir kita e-parduotuvės registracijos formoje nurodyta informacija renkami ir tvarkomi tik tam, kad: 1.

 • Pirkimo / pristatymo taisyklės - Gabilt
 • Galite rinktis pristatymą į namus Lietuvojearba prekių atsiėmimą mūsų salone, Verkių g.
 • Centrinės prekybos prognozė
 • Pirkėjas turi teisę pirkti prekes elektroninėje parduotuvėje, vadovaujantis šiomis Sąlygomis bei Lietuvos Respublikos teisės aktais.
 • Vietinės siuntimo paslaugos: UPS - Lietuva
 • Tiekėjo galimybė yra

Panašūs temos