Prezervatyvai: pagrindinė informacija

Internete galima rasti labai daug naudingų žinių. Tačiau kai jų prireikia labai staiga – ieškojimas tampa gana komplikuotas. Paprasčiausiai, sunku atsirinkti kas teisinga, o ko vertėtų vengti. Durex prezervatyvai šiuo metu labiausiai aptarinėjami visoje rinkoje. Tai visiškai nekeista atsižvelgiant į tai, kad šiuo metu tai yra bene pati populiariausia firma.

Bijau, kad prezervatyvas gali suplyšti…

Tai jus nuolatos kankina tokia baimė ir negalite visiškai atsipalaiduoti, tuomet rekomenduojame pasirinkti storesnius prezervatyvus. Kai kurie žmonės teigia, kad jie teikia ne tokį didelį malonumą. Tačiau jei baimė labai didelė – verta jas pasinaudoti. Po truputi fobijai mažėjant galėsite rinktis vis mažesnius.

Nejaučiu malonumo, kai myliuosi su prezervatyvu

Tuomet jums reikia išbandyti priešingai – kuo ploniausius pasirinkimus. Juos galite rasti mūsų tinklalapyje. Platus pasirinkimas suteikia galimybe rasti labiausiai jums tinkančius pasirinkimus. Tiesa, jei malonumo nejunta mergina – tuomet pirkite ypatinguosius, kurie suteikia papildomų pojūčių.

Ar yra specializuotų prezervatyvų gėjams?

Taip, yra. Tiek prezervatyvai, tiek lubrikantai laisvai prieinami lygiai tose pačiose vietose, kur galima rasti ir įprastus. Tiesa, nuo įprastų jie skiriasi tuo, kad yra kur kas storesni.

Bijau, kad vyras gali pamiršti užsidėti prezervatyvą…

Yra tokių, kurie sukurti moterims. Ne visi apie juos žino, kadangi jų populiarumas dar nėra labai milžiniškas. Jie dedami makšties viduje ir naudojami kelių lytinių aktų metu. Įsidėti gali kiekviena moteris. Taip pat, kai kurios jų skundžiasi, kad jaučia nemalonų jausmą. Tai jau gana individualu. Tačiau jei jus nuolatos kankina tokia baimė – verta išbandyti, nes tada galėsite būti pati tikra dėl savo poelgio. 

Man nepatinka prezervatyvo skonis ir kvapas…

Galite išbandyti aromatizuotus. Šiuo metu siūloma gana plati rinka: nuo braškių, avietinių iki net kolos skonio. Kvapų pasirinkimas taip pat yra gana labai platus. Internete galite rasti labai daug skirtingų pasirinkimų, kurie jus paskatins kaskart išbandyti ką nors naujo…

Kalbasi dvi draugės. Viena skundžiasi kitai: mano vyras savanaudis… Draugė klausia: na jau, kodėl taip sakai? Ta atsako: visada kai mylimės jis užsideda Durex Pleasuremax prezervatyvą atvirkščia puse…

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *