Palyginkime Lietuvos ir Estijos kreditų kompanijas

Baltijos šalyse yra gana nemažai kreditus teikiančių kompanijų, kurios siūlo skolintis būtent iš jų. Atsižvelgiant į mūsų šalies dydį – tokių kompanijų yra galbūt net per daug. Tačiau jos kuriasi tik atsižvelgdamos į rinką. Jei žmonėms jų reikia, pastarosios ir siūlo savo paslaugas. Šį syk norėtume palyginti Lietuvių ir Estijos kreditus teikiančias kompanijas. Tiksliau, visgi, turbūt reiktų sakyti, kad norėtume atskleisti jų panašumus, kadangi pastarųjų yra labai daug ir dauguma jų labai akivaizdūs. Paskolos ir kreditai yra apipinti įvairiomis taisyklėmis ir nuostatomis, kurios gali koreguoti mūsų norą skolintis iš konkrečios kompanijos. Tačiau šįsyk norėtume pakalbėti apie platų firmų pasirinkimą, na o apie skirtingų valstybių pasiūlymus. Žiūrint Lietuva ir Estija nesiskiria labai kardinaliai, tačiau pastaroji tikrai kur kas geriau išsivysčiusi kalbant apie ekonominį lygmenį. Tam įtaką daro geografinė padėtis, kurios pačiam pakoreguoti tikrai nepavyks.

Jei peržvelgtume firmas, kurios veikia tiek mūsų šalyje, tiek Estijoje, pamatytume labai daug panašumų. Daugelis firmų savo veiklą atlieka abiejose valstybėse, tad nuostatos ir įstatymai yra visiškai vienodi. Šiuo atveju skirtųsi tik valiuta, kuria norite pasiskolinti. Tačiau nebeilgai liko laukti ir pastaroji susivienodins. Taigi, jei pavyzdžiui, gyvenate Estijoje ir jums reikia greitojo kredito, kuris vietinių kalba skamba laenud – informacijos galite ieškoti ir lietuviškai. Šiuo atveju, lyginant – jokios diskriminacijos. Tos pačios firmos siūlo lygiai tokias pačias skolinimosi galimybes. Žinoma, skiriasi pinigų grąžinimo laikotarpis, tačiau juk jis koreguojasi priklausomai nuo to, kokios pinigų sumos jums reikia.

Jei turite galimybes pasiskolint tiek iš vienos, tiek iš kitos valstybės – mums tikrai labai sunku pasakyti, kuris variantas yra geresnis. Nepamirškite kad privalote turėti legalų darbą, kad galėtumėte pasiskolinti. Paimkime paprastą pavyzdį apie du sutuoktinius. Vienas dirba Lietuvoje, kitas – Estijoje. Štai tau ir galimybės pasiskolinti iš tos firmos, kurios nori. Tuomet reikia įvertinti tokius veiksnius, kaip: kuri daugiau uždirba, arba kurio pinigų sumą, alga – labiausiai tenkina firmą. Tikrai nei vienoje, nei kitoje šalyje nedaromos kokios nors išimtys kurios suteikia galimybė pasiskolinti paprasčiau. Sąlygos visiems vienodos. Gal tik pasiskolinti iš tos šalie,s kurios piliečių nesate – kiek sunkiau, kadangi tai nelabai įmanoma naudojantis virtualia erdve. Tenka keliauti į biurus.

Rodos, parašėme visą straipsnį, tačiau nepateikėme jums jokio konkretaus atsakymo. Turbūt jo net ir nėra. Kiekviena valstybė siūlo skolintis labai panašiomis sąlygomis ir pati pripažįsta, kad jei jums paskola nėra būtina – nėra ko ja ir naudotis. Pasiskolinkite tik tada, kai pinigų jums jau tikrai labai reikia ir nebelieka jokios kitos išeities. Paskola tai aspektas, kurie vienu metu jį priėmus gali jums pagerinti ir tuo pačiu net sugadinti gyvenimą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *