Paleidimo parinktys, „Skype“ verslui asmeninių parinkčių nustatymas - „Skype“ verslui

paleidimo parinktys

Pagrindinio ir paleidimo puslapių nustatymas

Kai kurių parinkčių, pvz. Jei paleidus saugiuoju režimu problema nesikartoja, žinokite, kad ji nesusijusi su numatytaisiais parametrais ir pagrindinėmis įrenginio tvarkyklėmis.

Puslapyje parinktys pasirinkite asmeninis. Prisijungimo parinkčių nustatymas Prisijungimo adreso keitimas Dalies mano paskyralauke prisijungimo adresas įveskite savo vartotojo abonemento vardą. Pastaba:  Jei jūsų organizacija naudoja Officerekomenduojame nekeisti Išplėstinio parametro, nes Office paleidimo parinktys būti pažymėtas dabartinis pasirinkimas, Automatinė konfigūracija. Norėdami nurodyti, kas gali matyti šią informaciją, naudokite šiuos parametrus: Norėdami, kad ši informacija būtų rodoma jūsų darbo grupės kontaktams, pažymėkite žymės langelį Rodyti susitikimo temą ir vietą kontaktams, priklausantiems darbo grupės privatumo lygiui.

Kompiuterio taisymas Pateikiamas sistemos atkūrimo įrankių, paleidimo parinktys naudojant galima išspręsti paleisties problemas, vykdyti diagnostiką arba atkurti sistemą, sąrašas. Ši parinktis siūloma tik tada, jei įrankiai yra įdiegti kompiuterio standžiajame diske. Kaip paleisti saugiuoju režimu Iš kompiuterio išimkite visus lanksčiuosius diskelius, CD ir DVD diskus ir paleiskite kompiuterį iš naujo.

 1. Eurų kintamumo diagrama
 2. Ветер этот быстро улегся, и погасшие было звезды одна за другой возвратились на свои места.

 3. Tikslios pasirinkimo strategijos
 4. Kur naujokas uždirba pinigus

Spustelėkite pradžios mygtukąspustelėkite rodyklę, esančią šalia mygtuko Išjungti arba šalia mygtuko Užrakintio tada — Paleisti iš naujo. Atlikite vieną iš toliau nurodytų veiksmų. Jei paleidimo parinktys įdiegta viena operacinė sistema, paspauskite ir laikykite nuspaudę klavišą F8, kol kompiuteris bus paleistas iš naujo.

 • Pagrindinio ir paleidimo puslapių nustatymas - „Chrome“ OS Žinynas
 • F-Secure User Guides
 • Nusipirkti bitcoin be patikrinimo
 • Kaip suprasti parinkčių diagramas
 • Kaip užsidirbti pinigų monone per kriptovaliutų fondus
 • Nuskaitymas paleidžiant
 • Skyriuje Vartotojo sąsajos elementai galima nustatyti darbinę aplinką.

Jei kompiuteryje yra kelios operacinės sistemos, rodyklių klavišais pažymėkite saugiuoju režimu norimą paleisti operacinę sistemą ir paspauskite F8. Įeikite į kompiuterį naudodami administratoriaus teises turinčią vartotojo paskyrą.

Saugusis tinklo režimas. Saugusis komandinės eilutės režimas. Ši parinktis skirta IT profesionalams ir administratoriams. Perkrovos registravimo žurnale įjungimas. Sukuriamas failas ntbtlog.

paleidimo parinktys

Mažos skiriamosios gebos vaizdo įrašą  ×  įjungimas. Šiuo režimu galima iš naujo nustatyti monitoriaus parametrus.

paleidimo parinktys

Jei reikia daugiau informacijos, žr. Paskutinė žinoma trinkama konfigūracija papildoma.

„Skype“ verslui asmeninių parinkčių nustatymas

Katalogų tarnybų atkūrimo režimas. Programinių klaidų taisymo režimas. Automatinio paleidimo iš paleidimo parinktys įvykus klaidai išjungimas. Tvarkyklės parašo reikalavimo išjungimas. Leidžiama įdiegti tvarkykles, turinčias netinkamus parašus.

paleidimo parinktys

Paskutinį kartą atnaujinta:

Panašūs temos