Liaudies prekyba

liaudies prekyba

R Nr. SA- I. Ministerija siekė, kad prekybos įmonės būtų aprūpintos prekėmis, steigė, reorganizavo ir likvidavo prekybos ir viešojo maitinimo įmones, organizacijas ir įstaigas, tvirtino jų darbo taisykles bei kontroliavo jų veiklą, rūpinosi objektų statyba, personalo parengimu.

Įmonė LIAUDIES VARTOJIMO PREKĖS

R apyrašas Nr. Lietuvos Liaudies prekyba centriniame valstybiniame archyve apyrašas peršifruotas į Nr.

nekilnojamojo pasirinkimo galimybių metodas verslo vertinime internetinė uždarbio grupė

Archyvo apskaitos dokumentuose m. Duomenų apie fondo papildymą fondo byloje nėra.

Lietuvos centrinis valstybės archyvas

Lietuvos centrinis valstybės archyvas iš Pramonės ir prekybos ministerijos perėmė Liaudies prekyba TSR prekybos ministerijos bylas, iš kurių bylų buvo papildomai įrašyta į apyrašą Nr.

Lietuvos centrinis valstybės archyvas iš Lietuvos Respublikos ūkio ministerijos perėmė Lietuvos TSR prekybos ministerijos 2 bylas, kurios papildomai įrašytos į apyrašą Nr.

robotas, gaminantis bitkoinus

Liaudies prekyba viso fonde Nr. R yra 6 apyrašai, apskaitos vienetai. Dokumentų chronologinės ribos — m.

LIAUDIES VARTOJIMO PREKĖS, UAB

Dokumentai lietuvių, rusų kalbomis. Yra Lietuvos Respublikos prekybos ministerijos veiklos — m. Priėjimas prie asmens dokumentų ribojamas teisės aktų nustatyta tvarka.

terminalo quk demonstracinė sąskaita

Lietuvos Liaudies prekyba prekybos liaudies komisariato veiklos ir personalo bylų apyrašas Nr. Bylos susistemintos ir į apyrašą įrašytos pagal chronologiją. Iš viso apyraše Nr.

Dokumentų sukūrimo būdai — mašinraštis, rankraštis, yra asmenų nuotraukų. Darbuotojų asmens bylų liaudies prekyba Nr.

parinktis kompiuterio programa

Bylos susistemintos ir į apyrašą įrašytos pagal asmenų pavardes abėcėlės tvarka. Dokumentų sukūrimo būdai — mašinraštis, rankraštis, yra asmenų nuotraukų.

liaudies prekyba

Prekybos įmonių nacionalizacijos bylų apyrašas Nr. Bylos į apyrašą įrašytos pagal įmonių savininkų pavardes abėcėlės tvarka. Dokumentų sukūrimo būdai — mašinraštis, rankraštis.

Slapukų naudojimo parinktys

Veiklos bylų apyrašas Nr. Bylos susistemintos ir į apyrašą įrašytos pagal ministerijos struktūrinius padalinius, chronologiją ir dokumentų svarbumą.

  1. Muzikos instrumentai - prekyba -
  2. Užsidirbkite pinigų internete neinvestuodami į kivius

Dokumentų sukūrimo būdai — mašinraštis, rankraštis. Buvusių įslaptintų veiklos bylų apyrašas Nr. Bylos susistemintos ir į apyrašą įrašytos pagal chronologiją, metų ribose — pagal dokumentų svarbumą.

Muzikos instrumentai - prekyba

Dokumentai rusų, lietuvių kalbomis. Profsąjungos komiteto veiklos bylų apyrašas Nr. Bylos susistemintos ir į apyrašą įrašytos pagal chronologiją ir dokumentų svarbumą.

liaudies prekyba

Dokumentai rusų, lietuvių kalbomis. R, ap.

Panašūs temos