Kriptovaliutos uždaryti, Palaikomos kriptovaliutos ir galimi keitimai - Kaiserex DUK

Bitcoin CFD | Plus

kaip išmokti analizuoti galimybes patarimai sėkmingiems žmonėms, kaip užsidirbti pinigų

Ji yra originali ir daugiausiai naudojama kriptovaliuta, kuri yra apyvartoje. Prekiaujant šiomis turto klasėmis CFD forma, pagrindinis skirtumas tarp jų yra sverto dydis.

Rinkitės, į kokią kriptovaliutą investuoti

Svertas, taikomas Forex CFD prekybai, yra iki Svertas, taikomas akcijų CFD prekybai, yra iki Teikiame įvairių prekybos įrankių, kuriuos galima naudoti kaip rizikos kriptovaliutos uždaryti kriptovaliutos uždaryti dalį prekiaujant nepastoviose rinkose, pvz. Norėdami užfiksuoti savo potencialų pelną, galite naudoti nurodymą Uždaryti esant pelnui — jūsų sandoris bus automatiškai uždarytas esant iš anksto nustatytam kursui.

Norėdami sumažinti nuostolius ir išvengti tolesnių nuostolių, galite naudoti nurodymą Uždaryti esant nuostoliui — jūsų sandoris bus automatiškai uždarytas esant iš anksto nustatytam kursui. Kita galimybė — naudoti nurodymą Slenkantis stabdymo taškas, kriptovaliutos uždaryti apsaugoti pelną nustatant, kad pozicija liktų atvira tol, kol kaina keičiasi jūsų naudai, ir būtų kriptovaliutos uždaryti iškart, kai tik kaina pakeičia kryptį nustatytu skaičiumi punktų.

Atkreipkite dėmesį, kad šie stabdymo nurodymai negarantuoja, kad pozicija bus uždaryta esant kriptovaliutos uždaryti jūsų nustatytai kainai.

pasirinkimo galimybių ir lygių analizė

Jei kaina staiga šokteli aukštyn kriptovaliutos uždaryti žemyn iki kainos, kuri yra už jūsų stabdymo kriptovaliutos uždaryti, gali būti, kad pozicija bus uždaryta kita artimiausia kaina, kuri gali būti kita kaina nei nurodėte.

Tai vadinama nuokrypiu. Jei norite užtikrinti, kad jūsų sandoris būtų uždarytas esant tiksliam jūsų nustatytam kursui be nuokrypio, galite nustatyti nurodymą Garantuotas stabdymas.

vk variantas ar įmanoma užsidirbti pinigų internete, redaguojant nuotraukas

Panašūs temos