Kriptovaliutos kapitalizacija

kriptovaliutos kapitalizacija

Twitter 1Shares Bitcoinas ir kitos kriptovaliutos gauna daug dėmesio ir patikrinimų.

Kaip suprantate, šie duomenys keičiasi realiuoju laiku. BTC atveju išmetamųjų teršalų kiekis nuolat auga dėl kasybos - kriptovaliutos kasybos. Šis procesas yra suprojektuotas taip, kad gamybos sudėtingumas nuolat auga.

Tačiau skaitmeninės valiutos kaina nėra geriausias būdas įvertinti jos vertę — Rinkos kapitalizacijos dydis yra kur kas svarbesnis rodiklis. Štai kodėl turėtumėme sutelkti dėmesį į tai.

Admiral Markets Group apima šias įmones:

Kas yra Rinkos Kapitalizacija? Trumpai tariant, Rinkos Kapitalizacija yra visų viešai parduodamų kompanijų akcijų bendra vertė.

  • Kriptovaliutų kapitalizacija by Povilas G. - Infogram
  • Galimybės galiojimas yra
  • Kriptovaliutų rinkos kapitalizacija sumažėjo iki milijardų dolerių
  • Коллитрэкс начал речь.

Mes galime tai apskaičiuoti, daugindami akcijų skaičių iš vienos akcijos kainos. Taigi, kompanija, kuri turinti vieną milijoną akcijų, kurių kiekviena prekiaujama po 10 JAV dolerių, turi 10 milijonų dolerių.

Bitkoinas – jau nebe aktyviausiai prekiaujama kriptovaliuta

Bitcoin Rinkos Kapitalizacija yra galimų monetų, padaugintų iš dabartinės kainos, skaičius paprastai pateikiamas doleriais. Bitcoin kriptovaliutos kapitalizacija skiriasi nuo tradicininių akcijų, o šiame skaičiuje neatsižvelgiama milijonus monetų, kurios dar nėra iškastos.

kriptovaliutos kapitalizacija

LT  apskaičiuoja rinkos kapitalizacijos dydį naudodamasis cirkuliuojančiais monetos rodikliais monetas kurias galima naudoti dabar. Kodėl Rinkos Kapitalizacija yra svarbi?

Vienos akcijos kaina nėra labai geras bendros įmonės vertės rodiklis.

papildoma galimybė užsidirbti pinigų

Tai nieko nesako apie įmonės dydį ir pelningumą. Todėl naudinga pažvelgti į rinkos kapitalizacijos dydį.

Kompanija gali turėti mažą kainą už akciją, bet monetų gali būti daug ir vis dar turėti didelę rinkos vertę. Ir atvirkščiai: įmonė gali turėti didelę kainą už akciją ir mažą litecoin pajamos be investicijų dydį.

  • Двое исследователей - а теперь они вполне заслуживали этого звания - улеглись в надвигавшемся мраке, глядя на реку и размышляя об увиденном.

  • Kriptovaliutų rinkos kapitalizacija per 72 valandas sumažėjo 50 mlrd. JAV dolerių
  • Kriptovaliutų Rinkos Nuosmukis - Admiral Markets
  • В силу своего бессмертия он не мог изменяться и оказался обречен вечно один к одному воспроизводить все ту же неизменную структуру.

  • Kaip Prekiauti Kriptovaliutų CFD – Kriptovaliutos Pirkimas

Bet daugiau nei 10 milijardų dolerių paprastai laikoma didele rinkos kapitalizacija, kuri rodo, kad įmonė yra pelninga ir patikima. Pirmosiomis Bitcoino dienomis vienos monetos kaina buvo dominuojantis rodiklis, skirtas jos didėjančios vertės matavimui. Tačiau, padidėjus altcoinų skaičiui, kriptovaliutos vertės nustatymui ir palyginimui tapo svarbiausia Rinkos kapitalizacija.

tendencijų linijos apibrėžimai

Kiekvienai kriptovaliutai yra nustatyta galimų monetų riba. Bitcoin riba — 21 mln.

Kodėl Rinkos Kapitalizacija yra svarbesnė už Kriptovaliutos Kainą?

Beveik kiekvieno altcoin riba yra skirtinga, dėl to negalima įvertinti vertės vien iš kainos. Paimkime Ripple XRP kriptovaliutą. Šiuo metu ji kainuoja 0,51 dolerio, o tai nėra įspūdinga, palyginti su Bitcoin BTCtačiau ji yra trečia pagal rinkos kapitalizacijos dydį.

Taip yra dėl to, kad šiuo metu cirkuliuoja beveik 39 kriptovaliutos kapitalizacija XRP, palyginti su mažiau nei 17 milijonų Bitcoin.

Gerbiamasis skaitytojau,

Mes vertiname kriptovaliutas pagal rinkos kainą, o ne vienos monetos kainą. Tai rodo, kiek kiekvienos valiutos pinigai investuojami. Jei norite sužinoti kriptovaliutos tikrąją vertę , būtinai atkreipkite kriptovaliutos kapitalizacija į rinkos kapitalizaciją, o ne į kainą.

Panašūs temos