Kredito grąžinimas: ne visada viskas taip paprasta

Pasiskolinti visada yra kur kas paprasčiau nei pinigus grąžinti. Turbūt neveltui nuolat akcentuojama, kad skolinimasis turi būti labai atsakingas žingsnis, kurį būtina apgalvoti. Nesielkite taip, kaip akcentuojama per reklamas. „Pasiskolinti ir gražinti juk taip lengva. Nieko nelaukite“. Išties, su grąžinimu viskas yra kur kas sudėtingiau nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Juk žmonės skolinasi ne todėl, kad jų piniginėse knibždėte knibžda pinigų. Logiška, skolinamai, kai jaučiamas jų trūkumas, tad kuomet širdelė verkia dėlto, kad negauna visko ko nori, pradedama impulsyviai skolintis nepagalvodami, kad grąžinimas gali labai ženkliai apkartinti gyvenimą.

Greitieji kreditai Lietuvoje tampa vis populiaresnis būdas papildyti savo kišenės turinį. Naudokitės galimybėmis, kurios yra tokios patrauklios, tiesa, nepamirškite pagalvoti apie pinigų grąžinimą, nes galite pakliūti į didelius spąstus. Kreditų kompanijos myli savo klientus, paprasčiausiai, kuomet pradėsite gaišti ir pinigėlių nebegrąžinsite galite susidurti su rimtais kaltinimais ir įstatymų keliais. Geriau iki to nekeliauti, juk finišo tiesiojoje kaltas liksite jūs.

Net ir imdami kreditą, ne visada galime būti tikri, kad jo grąžinimas mums gali tapti rimta problema. Tai yra, jog kartais pasiskolindami mes esame garantuoti, kad pinigus grąžinti pavyks, tačiau grąžinimo eigoje susiduriame su problemomis, kurios gali daryti neigiamą įtaką pačiam kredito atidavimui. Viena iš šiuo metu populiariausių kredito įmonių Lietuvoje – Bigbank siūlo nebijoti ir pasistengti tokioje situacijoje blaiviai mąstyti. Jei matote, kad pingių grąžinti laiku nespėsite, nesijaudinkite, net ir vadybininkai yra paprasčiausi žmonės, kurie nori jums padėti, juolab, kurie jums nelinki nieko blogo.

Didžioji dalis kredito įmonių suteikia paskolos grąžinimo laikotarpio pratęsimą tuo atveju, jau matote, kad pinigų jums grąžinti nepavyks. Žinoma, tai kainuoja papildomus pinigėlius, tačiau suma nėra didelė, o kartais prireikia vos savaitės, kad sugebėtumėte grąžinti visus pinigėlius atgal teisėtiems jų šeimininkams. Prasitęsti grąžinimo laikotarpį galite tiek internetu, tiek paskambinę firmos telefonu. Bet kokiu atveju, internetu tokio tipo procedūras atlikti yra nepalyginamai paprasčiau. Tačiau jei jaučiate, kad net neturite užtektinos pinigų sumos, su kuria galite prasitęsti grąžinimo laikotarpį arba matote, kad jums bus reikalingas kur kas ilgesnis laiko tarpas, tuomet geriau individualiai bendrauti su vadybininkais. Jie tokie pat žmonės kaip ir jūs, tad visada galite nueiti ir kartu bandyti atrasti labiausiai jums tinkantį variantą. Žinoma, vadybininkai neturi daug teisių ir juolab, negali nustatinėti sąlygų, tačiau per juos galima kontaktuoti su direktoriumi, kurio rankose visa valdžia. 

Tiesa, būtinai stebėkite ar palūkanos neauga, ar mokate teisingai. Kontroliuokite savo skolą labai atidžiai. Nesakome, kad tokio tipo kompanijos yra linkusios apgaudinėti, tačiau geriau pačiam tiksliai žinoti už ką ir kodėl moki.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *