Konvertuojamos parinktys, Parinktis konvertavimas į "Word" dokumentą į programos InfoPath formos šabloną

konvertuojamos parinktys

bitcoin čiaupai be priedų duoti bitcoin

Pavyzdžiui, gali būti, kad įvedėte datą langelyje, suformatuotame kaip tekstas, arba duomenys gali būti importuoti arba įklijuoti iš išorinio duomenų šaltinio kaip tekstas. Datos, suformatuotos kaip tekstas, langelyje sulygiuotos kairėje o ne dešinėje.

Parinktis konvertavimas į "Word" dokumentą į programos InfoPath formos šabloną - InfoPath

Įgalinus klaidų tikrinimątekstinės datos su dviženkliais metais taip pat gali būti pažymėtos klaidos indikatoriumi:. Konvertuojamos parinktys klaidų tikrinimas programoje "Excel" gali identifikuoti tekstu suformatuotas datas su dviem skaitmenimis, galite naudoti automatinio taisymo parinktis, kad konvertuotumėte jas į datos formatuotas datas.

Tekstinių datų konvertavimas dviem skaitmenimis per metus naudojant klaidų tikrinimą Jei konvertuojamos parinktys duomenis į "Excel" iš kito šaltinio arba jei datas įvedate dviem skaitmenimis per metus į langelius, kurie buvo anksčiau formatuoti kaip tekstas, viršutiniame kairiajame langelio kampe gali konvertuojamos parinktys rodomas mažas žalias trikampis. Šis klaidos indikatorius nurodo, kad data saugoma kaip tekstas, kaip parodyta šiame pavyzdyje. Galite naudoti klaidos indikatorių Norėdami konvertuoti datas iš teksto į datos formatą.

Pastabos: Pirmiausia įsitikinkite, kad programoje konvertuojamos parinktys įgalintas klaidų tikrinimas.

Rengyklės parinktys (išsamiau)

Dalyje klaidų tikrinimaspažymėkite įjungti fono klaidų tikrinimą. Visos rastos klaidos bus pažymėtos trikampiu viršutiniame kairiajame langelio kampe. Dalyje klaidų tikrinimo taisyklėspasirinkite langelius, kuriuose yra metų, kurie pavaizduoti kaip 2 skaitmenys.

Mažiau Eikite nuo laisvos formos rankraščio iki Office figūras, tekstą arba matematinę išraišką keletą brūkštelėjimų. Taip pat galite naudoti skaidrės pavadinimą su rašikliu.

Atlikite šią procedūrą, kad konvertuotumėte teksto suformatuotą datą į įprastą datą: Darbalapyje pažymėkite bet kurį vieną langelį ar gretimų langelių, kuriuose yra klaidos indikatorius viršutiniame kairiajame kampe, sritį. Daugiau informacijos rasite darbalapio langelių, diapazonų, eilučių ar stulpelių žymėjimas.

Patarimas: Norėdami atšaukti langelių žymėjimą, spustelėkite bet kurį darbalapio langelį.

Account Options

Spustelėkite mygtuką klaida, rodomą šalia pažymėto langelio -ų. Jei norite atmesti klaidos indikatorių nekonvertuodami numerio, spustelėkite nepaisyti klaidos.

brokerio ataskaita kaip teisingai suprasti užsidirbk galvą

Teksto datos su dviženkliais metais konvertuota į standartines datas su keturiais skaitmenimis. Konvertavę langelius iš teksto formatuotų datų, galite pakeisti datų rodymo langeliuose būdą, taikydami datos formatavimą. Jei jūsų darbalapyje yra datų, kurios buvo galbūt importuotos arba įklijuotos, kaip atrodo kaip toliau pateiktame paveikslėlyje esančių skaičių seka, tikriausiai norėsite jas performatuoti, kad jos atrodytų kaip trumpalaikės arba ilgos.

How to Convert Outlook Express DBX Files into PST Files

Datos formatas taip pat bus naudingesnis, jei norite filtruoti, rūšiuoti arba naudoti jį datų konvertuojamos parinktys.

Pažymėkite langelį, langelių sritį arba stulpelį, kurį norite performatuoti. Spustelėkite skaičių formatas ir pasirinkite norimą datos formatą. Trumpasis datos formatas atrodo taip: Ilgoji data yra daugiau informacijos, pvz.

HEIF vaizdų konvertavimas į JPEG vaizdus

Tada nukopijuokite formulę, konvertuojamos parinktys langelius, kuriuose yra teksto datos, ir naudokite Specialusis įklijavimaskad pritaikytumėte datos formatą jiems. Atlikite šiuos veiksmus: Pažymėkite tuščią langelį ir patikrinkite, ar jo skaičių formatas yra Bendrasis. Tuščiame langelyje: Spustelėkite langelį, kuriame yra norima konvertuoti teksto formatavimo data.

ir pasirinkimo strategijos tarpininkavimo sąskaita, kaip tai veikia

Kas yra "Excel" serijos numeris? Pagal numatytuosius sausio 1 d.

konvertuojamos parinktys

To nukopijuosite konvertavimo formulę į gretimų langelių seką, pažymėkite langelį, kuriame yra jūsų įvesta formulė, tada vilkite užpildymo rankenėlę per tuščių langelių, kurių dydis konvertuojamos parinktys su teksto datų diapazonu, dydį. Kai velkate užpildymo rankenėlę, turite turėti langelių su serijos numeriais, kurie atitinka langelių, kuriuose yra teksto datų, intervalą.

  1. Kaip rodyti usdt
  2. Nurodo savybes pasirinktam objektui, grafikos failui arba kadrui.
  3. SLAPUKŲ PARINKTYS | CASTROL LIETUVA
  4. Canon : Gaminio vadovas : EOS-1D X Mark III : HEIF vaizdų konvertavimas į JPEG vaizdus
  5. Demonstracinių galimybių brokeris

Pažymėkite langelį arba langelių, kuriuose yra serijiniai numeriai, langelių seką, tada skirtuko Pagrindinis grupėje mainų sritis spustelėkite Kopijuoti. Pažymėkite langelį arba langelių, kuriuose yra teksto datos, sritį, tada skirtuko Pagrindinis grupėje mainų sritis spustelėkite rodyklę žemiau mygtuko Įklijuoti, tada spustelėkite Specialusis įklijavimas.

Pasirinktinis konvertavimas parametrai

Dialogo lango Specialusis įklijavimas dalyje Įklijuotipažymėkite reikšmės, tada spustelėkite gerai. Skirtuke Pagrindinis spustelėkite iš pp dvejetainis lango vykdyklę, esančią prie skaičius. Lauke kategorija spustelėkite data, tada sąraše tipas spustelėkite norimą konvertuojamos parinktys formatą. Norėdami panaikinti serijos numerius po to, kai visos konvertuojamos parinktys bus sėkmingai konvertuojamos, pažymėkite langelius, kuriuose yra jų, ir paspauskite klavišą DELETE.

Parinktis konvertavimas į "Word" dokumentą į programos InfoPath formos šabloną

Reikia daugiau pagalbos? Pastaba:  Šis puslapis išverstas automatiškai, todėl gali būti gramatikos klaidų ar netikslumų. Mūsų tikslas — padaryti, kad šis turinys būtų jums naudingas. Prašome mus informuoti, ar radote reikiamos informacijos. Čia yra straipsnis anglų kalbakuriuo galite pasinaudoti kaip nuoroda.

Panašūs temos