Klubo kriptovaliuta. Crypto Investicijos – Kriptovaliutos, ICOs, P2P, Crowdfunding

klubo kriptovaliuta

klubo kriptovaliuta

Asociatyvi nuotr. Sukčiavimu įtariama joniškietė pati tapo kriptovaliutos prekyba prisidengusių sukčių auka, trečiadienį pranešė Šiaulių apskrities policija. Klubo kriptovaliuta teigimu, vienos Joniškio rajono įstaigos vadovas klubo kriptovaliuta pastebėjo įtartinus pinigų pervedimus į sporto klubo, su kuriuo buvo vykdomi bendri projektai, sąskaitą.

klubo kriptovaliuta

Vėliau paaiškėjo, kad per devynis kartus buvo pervesti tūkst. Jie atsidūrė įstaigos apskaitininkės, kuri sporto klube dirbo ir buhaltere, asmeninėse sąskaitose.

Ikiteisminio tyrimo metu paaiškėjo, kad pasisavintus pinigus moteris bandė investuoti į kritovaliutos prekybą, tačiau juos prarado tapusi sukčių auka. Internete susigundžiusi skelbimu apie prekybą klubo kriptovaliuta, netrukus moteris sulaukė klubo kriptovaliuta kalbančio žmogaus skambučio, šis pasiūlė investuoti ir paskubėti.

dvejetainės parinktys vieno mygtuko peržiūra kaip nusipirkti dvejetainį variantą

Tyrimo duomenimis, moteris sudarė galimybę sukčiams nuotoliniu būdu, per specialią programą, valdyti savo kompiuterį. Tokiu būdu kriptovaliutos prekyba prisidengę sukčiai jungdavosi prie moters elektroninės bankininkystės ir iš jos sąskaitos darydavo pavedimus kriptovaliutai pirkti. Anot policijos, taip moteris iš pradžių sukčiams perleido 40 tūkst.

  • Patikimų dvejetainių brokerių apžvalga
  • Greitų pinigų magija moterį pavertė įtariamąja ir nukentėjusiąja | Lietuvos policija
  • Joniškietės gobšumui nebuvo ribų: tapusi sukčių auka ir pati virto nusikaltėle
  • Alastair Marsh ir Olga Kharif, Bloomberg m.
  • Šaltinis: siauliai.
  • kriptovaliuta - išsamiai kaimospindulys.lt

Tuo metu moteris prisijungusi prie internetinės platformos matė, kad jos investicijos auga, tačiau tai buvo sukčių apgaulė. Vėliau moteris pažadėjo pasisavintus įstaigos pinigus grąžinti, tuo metu ji savo platformoje matė, kad yra sukaupusi apie tūkst.

Kategorijos

Pareiškusi klubo kriptovaliuta pinigus išgryninti, moteris jų taip ir nesulaukė. Policija teigia, kad sukčiai moterį apgaudinėjo sakydami, kad pinigai pervesti ne į tą sąskaitą, o vėliau ji sulaukė dar vienų sukčių, kurie, įtariama, buvo pirmųjų bendrininkai, pasiūlymo susigrąžinti prarastus pinigus už 50 tūkst.

Policija teigia, kad moteris pasiskolino pinigus ir bandė tūkst.

Kriptovaliutą į stalčių! Investuojam į P2P ir Crowdfunding Kodėl būtent į stalčių o ne į laužą? Todėl, kad per greitai bėgom, pargriuvom.

Panašūs temos