Kada dažniausiai prireikia išsinuomoti automobilį?

Automobilių nuoma Vilniuje užsiimantis Jonas pasakojo apie savo patirtis su užsieniečiais nuomininkais. Šiandien žmogaus gyvenimas itin įtemptas. Dėl darbo, didelių atstumų ir susiaurėjusių pasaulio erdvių jis yra priverstas daug keliauti, per kelias valandas pralenkti laiką ir atsidurti kitoje laiko zonoje. Kiekviena nauja šalis, pasitikusi trumpesniam ar ilgesniam laikui atvykstantį žmogų, turi jį pasitikti svetingai. Ypač, jeigu atvykęs į oro uostą, žmogus iš jo turi iki tikslo nukeliauti dar nemažą atstumą. Tokiais atvejais susisiekimo sistema žmogui turi būti pritaikyta taip, kad šis visur suspėtų ir trikdžių jo verslo reikalams nebūtų.

Taigi, automobilių nuoma oro uoste yra labai svarbus dalykas. Automobilių nuoma Vilniuje, netoli mūsų sostinės oro uosto yra pakankamai išvystytas dalykas.  Prieš atvyksiančiam žmogui tereikia internete pasidomėti kur siūlomi automobiliai atitinka jo poreikius ir tiesiai iš lėktuvo keliauti į atitinkamą nuomos centrą. Atvykę darbo reikalais iš užsienio žmonės paprastai nuomojasi nedidelius automobilius, kadangi dažniausiai iš miesto jiems išvykti nereikia. Jie renkasi nedidelį, kompaktišką, lengvai valdomą variantą. Jeigu žmogus atvyksta ilgesniam laikui ir jo kelionės tikslas yra toli gražu ne Vilniaus miestas, automobilių nuoma Vilniuje net ir šiuo atveju yra tai, ko jam reikia. Tokie žmonės paprastai išsinuomoja automobilį su vairuotoju, kuris keliautoją pristato į reikiamą vietą ir grįžta atgal į nuomos centrą. Žinoma, tai prestižo dalykas, todėl kainuoja daugiau nei paprastas taxi. Tačiau ir automobiliai šiuo atveju išnuomojami verslo klasės.

Jonas paminėjo ir pakankamai intriguojančią detalę apie automobilių nuomos tendencijas. Net savus automobilius turintys asmenys atvyksta išsinuomoti transporto priemonės tam, kad galėtų nuvykti į kokius slaptus susitikimus, kai nori išlikti nepastebėti, kai jų veikla reikalauja konfidencialumo. Verslininkas juokavo, kad vyrai vykdami į pirmą pasimatymą dažnai nori palikti moteriai gerą įspūdį, todėl vienam vakarui išsinuomoja kokį prašmatnesnį automobilį. Dešimt metų automobilių nuoma Vilniuje užsiimantis Jonas per savo darbo patirtį susidūrė su dešimtim tokių atvejų. Gal ir gražu, tačiau akivaizdu, kad tokie pasimatymai toli nenuveda. Vienaip ar kitaip, šiuolaikinis žmogus išradingas ir automobilius nuomoja ne tik dėl praktinių tikslų, bet, kaip matom, ir dėl idėjos.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *