Iš galvos laužti mitai apie prezervatyvus

Lytinis švietimas jau labai jauname amžiuje yra akcentuojamas kaip nepadorus veiksmas, tad daug geriau yra jo vengti ir paprasčiausiai stengtis neužsiiminėti iki vestuvių. Tačiau jaunimas nebūtų jaunimas jei nenugalėtų savo smalsumo ir neišbandytų anksčiau ar vėliau tų saldžių ir gan lengvai nuskinamų vaisių. Blogiausia, kad iki galo nepagalvojama apie visas pasekmes, o viena iš jų neplanuotas nėštumas. Prezervatyvai pati paklausiausia priemonė jaunų žmonių tarpe. Žinoma, ne tik jaunimas juos naudoja, tačiau toje socialinėje grupėje jis yra paplitęs labiausiai. Ši apsisaugojimo priemonė yra apipinta mitais, kurie turbūt buvo sukurti, kad atitrauktų vartotojus nuo lytinio akto.

  1. Prezervatyvai melagingai afišuojasi jog geba apsaugoti nuo lytiškai plintančių ligų? Šis mitas yra sukurtas verslininkų, kurie norėjo atbaidyti didelę dalį žmonių nuo šios kontraceptinės priemonės naudojimo. Tiesa ta, jog būtent prezervatyvai yra vienintelė tokia saugi priemonė, kuri gali apsaugoti nuo lytiškai plintančių ligų. Šį mitą jau seniai įrodė mokslininkai ir daktarai, dar galite ramiau atsikvėpti ir pasitikėti šią priemone.
  2. Yra žmonių, kurie atsisako šios apsisaugojimo priemonės, nes pasak jų prezervatyvai mažina malonumą sekso metu. Taigi yra gan individualu ir jokiu būdu netaikoma visai visuomenei. Galbūt tai daro kažkam įtaką, tačiau ne visiems. Taip pat verta paminėti, jog prezervatyvai šiuo metu kuriami iš ypač plonos medžiagos, kuri yra tampri todėl neplyšta, tačiau labai plona ir padeda nejautriems žmonėms pajusti didesnį malonumą.
  3. Prezervatyvai labai dažnai plyšta lytinio akto metu, taigi jie yra nepatikimi. Iš dalis tai ir faktas, ir mitas. Taip jie plyšta, tačiau dažniausiai taip nutinka dėl pačių naudotojų kaltės. Įsiaudrinę jie pažeidžia apsisaugojimo priemonę. Taip pat dažnai pasirenkamas netinkamas dydis, ko įtakoje apsisaugojimo priemonė tampa nebefunkcionali.

Šio tipo apsisaugojimo priemonių pasirinkimas yra labai gausus. Nuo skirtingų dydžių, spalvų ir skonių iki papuošimų, kurie teikia papildomą malonumą. Kokius pasirinksite – tai yra individualu. Svarbiausia raskite labiausiai jus tenkinantį variantą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *