iOS7 baterijos tausojimo patarimai (2 dalis)

Pratęsiame iPhone 5 serijos telefonų su atnaujinta programine įranga iOS7 baterijos tausojimo patarimų sąrašą. Taip pat yra iPhone 5 dėklai, kurie padeda ne tik pagražinti jūsų telefoną, bet ir padaryti jį funcionalesniu.

 

3. Atkurkite telefoną kaip naują įrenginį

Labiausiai pagelbėti jūsų telefono baterijos gyvavimo laikotarpiui gali jūsų iPhone atkūrimas kaip “naują telefoną”. Reikės iš naujo įdiegti programėles, ir tai nėra pats maloniausias procesas, bet šis žingsnis padeda išspręsti įvairiausias veiklos ir baterijos ilgaamžiškumo problemas. Kad atstatyti gamyklinius telefono parametrus telefone eikite į parametrai > bendrosios nuostatos ir pereikite visą kelią žemyn iki “Atstatyti” parinkties apačioje.

Yra galimybė ir atkurti visus parametrus pilnai kaip visiškai naujo telefono. Pastarasis veiksmas yra drastiškas, tačiau yra vienas iš būdų, kaip atsikratyti sunkiai diagnozuojamų problemų.

4. Išjunkite ir įjunkite telefoną iš naujo

Tai labai paprastas veiksmas, iš pirmo žvilgsnio atrodo net primityvus, tačiau nepatikėsite kaip dažnai mes girdime žmonės skundžiantis, dėl netinkamo savo iPhone telefono veikimo, kai paprasčiausiai užtenka telefoną perkrauti, kad jis vėl funkcionuotų teisingai. Kai kurios programėlės daro tai ko jos neturėtų, ir tai yra pagrindinė priežastis, dėl trumpo baterijos veikimo laiko bet kuriam telefonui.

 

iPhone telefonas tikrai nėra sukurtas dažnam perkrovimui, tačiau kad ir kaip mes tikimės, kad jūs žinote kaip tai padaryti, tačiau vis tiek parašysime – ilgai paspauskite maitinimo mygtuką (maždaug 3 sekundes), kol pamatysime slankiklį, kurį tinkamai perbraukus į dešinę, telefonas persikraus. Dar vienas patarimas yra “gilus perkrovimas”, kuris paleidžia visą programinę įrangą iš naujo. Paspauskite ir laikykite namų ir įjungimo mygtukus kol ekranas tampa juodas. Tuomet įrenginys persikraus iš naujo. iPhone 4 dėklai padės jums mėgautis telefonu net ir tuomet kai jis persikrauna.

5. Naudokite greitąjį servisų įjungimo ir išjungimo langą, kuo dažniau

Išjungti papildomas funkcijas kai jų nenaudojate yra vienas svarbiausių patarimų visiems baterijų fanatikams. Su iOS 7 jūs galite tai padaryti daug lengviau nei bet kada anksčiau.

Braukite pirštu aukštyn ekrano apačioje ir iššoks valdymo centras. Šiame iškylančiame lange pamatysite penkių apvalios piktogramų masyvą, kuriuo naudojantis galite įjungti ir išjungti priemones -lėktuvo režimą, Bluetooth, Wi-Fi, miego rėžimą ir automatinį ekrano pasukamumą.

Dauguma žmonių nedaug naudojasi “Bluetooth”, o jis pagal nutylėjimą dažnai būna įjungtas visą laiką, todėl siūlome laikyti jį išjungtą ir įjungti tik tada kai tikrai reikia. Tą patį rekomenduojame su Wi-Fi. iOS 7 su pertraukomis ieško naujų Wi-Fi tinklų, o tai naudoja daug baterijos resursų.

Posted in: IT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *