Interaktyvios galimybės

Interaktyvios grindys - BMK

geriausios kriptovaliutos, skirtos investuoti 2020 metų vasarą monetų kriptovaliuta

Mokytojai buvo supažindinti su leidyklų siūlomų naujų vadovėlių išbandymo sąlygomis. Interaktyvios galimybės leidyklos siūlo palankiomis sąlygomis įsigyti mokymo priemonių, kurių dėka atsiranda galimybė atnaujinti ugdymo įstaigų mokymo priemones ir procesą. Metodinio susirinkimo dalyviai turėjo galimybę ne tik pamatyti, bet ir išbandyti kaip naujoves pritaikyti praktikoje.

binari demo rezultatas

Aktyvi pamoka geriausiai pavyksta naudojant interaktyviąją lentą, kuri teikia daug galimybių mokytojui ir mokiniui. Dirbant su šia lenta mokytojui yra labai lengva pasiruošti pamokai, parengti mokiniams papildomas užduotis, jas nuolat keisti ir įvairinti.

Mokytoja Vilma Saldauskienė pristatė įvairius užduočių parengimo modelius, kurie gali būti naudojami pamokos pradžioje sudominti mokinius, paskelbti temą, pateikti naują medžiagą, panaudoti ją praktiškai ir interaktyvios galimybės bei vertinimui ir įsivertinimui.

interaktyvios galimybės

Interaktyvus žemėlapis REGIA

Jei mokykla įsigytų bent interaktyvios interaktyvios galimybės mokymo programą, mokytojai, klasėje turintys multimedia, galėtų visas šias galimybes pritaikyti ugdymo procese.

Mokytojai aptarė kovo 5 d.

kaip galiu užsidirbti pinigų, jei ne 18

Panašūs temos