Šikšnosparnių kriptovaliuta. „Facebook“ kriptovaliuta libra baugina finansų elitą | kaimospindulys.lt

„Facebook“ kriptovaliuta libra baugina finansų elitą

Rasa Valentinavičienė Mažyčiai plaukeliai, dengiantys šikšnosparnių sparnus, greičiausiai padeda jausti skrydžio greitį, rodo britų Nacionalinės mokslų akademijos tyrėjų atliktas tyrimas.

šikšnosparnių kriptovaliuta

Šikšnosparnių kriptovaliuta atskleidė, kad šikšnosparnių smegenys atskyrė oro srovių kryptis, kai jos judėjo šikšnosparnių kriptovaliuta juos nedideliu greičiu. Tačiau nuo sparnų pašalinus plaukelius, šikšnosparniai rečiau staigiai šikšnosparnių kriptovaliuta ir skraidė greičiau, rašo BBC. Tyrėjai mano, kad plaukeliai padeda tiksliau kontroliuoti judesius skrendant ir manevruojant.

lentynos yra variantai

Šie plaukeliai yra labai mažyčiai - tokio ilgio, koks yra žmogaus plauko storis, o jų pačių storis siekia tik tūkstantąsias milimetro daleles. Tyrėjų komanda bandymą pradėjo stebėdama procesus šikšnosparnių smegenyse, kai jų sparnų plaukeliai buvo stimuliuojami kontroliuojamomis oro srovėmis.

darbo rinkos brokeris opciono pirkėjas turi teisę

Smegenų atsakas į skirtingų krypčių oro sroves buvo aiškiai skirtingas ir tai leido manyti, jog šikšnosparniai jas atskiria. Vėliau gyvūnams buvo sukurtas ruožas su kliūtimis, o jų judesiai nufilmuoti. Tuomet nuo sparnų pašalinti plaukeliai ir abu bandymai pakartoti.

šikšnosparnių kriptovaliuta kiek shuryginas uždirbo pinigų

Šikšnosparniai be plaukelių atliko mažiau staigių posūkių ir skraidė žymiai greičiau. Verta skaityti!

kaip užsidirbti pinigų bitcoin video pajamos internetu iš tera tera informacinių biuletenių

Panašūs temos