Fortų treniruotės, Kauno Tvirtovės VII fortui – 130!

fortų treniruotės

Savaitės skaitomiausi

Šios Kauno įtvirtinimų dalies likimas skiriasi nuo pirmųjų — fortas lengvai prieinamas, atviromis durimis bei turi savo įgulą. Plačiau skaitykite straipsnyje. Fortas pastatytas — m.

Pirmojo pasaulinio karo metais III fortas fortų treniruotės labiausiai apšaudytų Kauno tvirtovės fortų nukentėjo mažiausiai.

Šis įtvirtinimas buvo palaužtas vienas iš pirmųjų, todėl statiniams pavyko išvengti didesnės žalos, kurią galėjo sukelti artilerijos šūviai. Net praėjus šimtui metų, raudonas mūras yra pakankamai gerai išsilaikęs. Forte dar galima aptikti originalių įrangos detalių: laiptų, turėklų, langų rėmų, fortų treniruotės.

Sutvarkyti Kauno fortai galėtų pritraukti pulkus turistų

Kauno tvirtovės III fortas — kaip ir pirmųjų dviejų — simetrinės struktūros, penkiakampės formos, orientuotas į pietus. Išsidėstęs Sąnašos upelio slėnio pietinio šlaito viršutinėje terasoje. Lygiai, kaip ir pirmieji du fortai, trečiasis statytas pagal tą patį Vyriausiosios inžinerinės valdybos patvirtintą m. Forto statiniai kazematuotiužnugaryje įrengtos kareivinės. Suformuoti atskiri pylimai artilerijos centrinėje dalyje ir pėstininkų pozicijoms su aikštelėmis lengvosioms prieššturminėms patrankoms forto priekinėje dalyje.

Perimetrą juosia gynybinis griovyskuriam apsaugoti įrengti užnugario kaponieriaifortų treniruotės nepakitusi esplanada. Forto apsaugai įrengta kontreskarpinė skliautinės konstrukcijos raudono mūro siena. Skliautinė konstrukcija fortų treniruotės tik leido sumažinti sienos storį, bet ir skaidant ją fragmentais, fortų treniruotės, kad fortų treniruotės atakos metu būtų pažeista kuo mažesnė sienos dalis.

NEDIRBAME KOVO 13 - BALANDŽIO 13 d.

Kazematų fasadai sumūryti iš raudonų plytų ir papuošti carinei Rusijai būdingais dekoro elementais. Modernizuojant fortą, kai kurie kazematai ar jų fragmentai sustiprinti betonu.

kaip užsidirbti pinigų dabar kaip užsidirbti pinigų per interneto apžvalgas

Fortas išlaikęs išraiškingas reljefo formas, deja, apaugusias sunkiai praeinamais bruzgynais. Teritorija į pietus ir rytus mažai urbanizuota, vakarinėje pusėje šliejasi eilė gyvenamųjų namų.

knygos apie prekybą internetu

Šiaurinė teritorijos dalis palyginti intensyviai urbanizuota. Gamtinį kraštovaizdį bei architektūros paveldo objekto įvaizdį darko teritorijoje stovintys masyvūs gamybiniai pastatai.

NAUJAUSI KOMENTARAI

Pastarieji užstoja patį fortą nuo Titnago g. Dar viena III-ojo forto dalis skirta įgulai. Ši žmonių grupė organizuoja teritorijos tvarkymo akcijas, užsiima įtvirtinimų priežiūra.

fortų treniruotės

Tiesa, jų veikla ir sukuria šiurpią atmosferą — lankant šią vietą nepalieka jausmas, jog kažkas tave stebi, aplink stovi, tarsi neseniai padėti daiktai. Įvaizdžio negerina ir improvizuotai sukaltas amfiteatras. Atrodo, jog tuoj iš tamsos išnirs čia gyvenantis žmogus ar jų grupė.

Pačios tvarkymo akcijos forte taip pat nepadaro jam itin daug naudos: naikinami čia augantys želdiniai, teritorijoje mėtosi šakos, kurias čia pat buvo bandoma deginti. fortų treniruotės

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Ant vieno iš įtvirtinimų guli ištrauktas spygliuotos vielos ritinys su stulpais. Dar įdomiau, jog viskas buvo daroma šikšnosparnių žiemojimo laikotarpiu, nes III-iasis fortas yra Naujosios Fredos teriologinio draustinio dalis. Dalinkitės su savo draugais.

Panašūs temos