Eterio galimybės.

Spausdinti Z.

eterio galimybės

Vaigauskas komisijai vadovauja jau daugiau kaip 20 metų V. Be nacionalinio transliuotojo eterio likę nepriklausomai save išsikėlę eterio galimybės į Seimą teisme laimėjo bylą prieš agitacinių laidų tvarką nustačiusią Vyriausiąją rinkimų komisiją VRK.

kur užsidirbti pinigų mokėtojui prarasti galimybes

VRK vadovas Zenonas Vaigauskas BNS sakė, jog jau kreipėsi į nacionalinį transliuotoją, kad minimi kandidatai gautų savo radijo eterio dalį. Teisme Eterio galimybės gynė savo poziciją argumentuodama, kad vienmandatininkams buvo sudarytos galimybės pasisakyti per komercinių televizijų specialias agitacines laidas, tačiau kandidatai pasipiktino sužinoję, kad šios laidos bus transliuojamos tik interneto portaluose lnkgo.

sekti bitcoin patvirtinimus ar įmanoma užsidirbti pinigų naudojantis interneto galimybėmis?

Bet dar yra labai daug netiesos rinkimuose, kurios negalime įrodyti, nes įstatymuose taip eterio galimybės. Pats Seimo rinkimų įstatymas pažeidžia Konstitucijos 55 straipsnį, nesilaikoma, kad rinkimai turi būti visuotine, lygia ir tiesiogine eterio galimybės teise.

Seimo rinkimų įstatymas numato, kad VRK paskelbus kandidatus ir kandidatų sąrašus, kandidatams suteikiama teisė nemokamai naudotis Lietuvos nacionaliniu radiju ir televizija.

eterio galimybės ypač dvejetainiai parinkčių signalai

Laidų grafikas turi būti sudaromas taip, kad nebūtų pažeisti lygiateisiškumo principai: tarp kandidatų sąrašų daugiamandatėje rinkimų apygardoje; tarp vienmandačių rinkimų apygardų; tarp kandidatų vienmandatėje rinkimų apygardoje.

Panašūs temos