Esate bedarbis? Pasiskolinkite be jokių rūpesčių!

Skolintis šiais laikais labai paprasta ir toli gražu nereikia kreiptis į savo kaimynus, kurie gali suteikti mažą paskolėlę iš savo pensijos. Atsakingas skolinimasis dar niekam nepadarė bėdų, tad prieš imdami pinigus gerai apgalvokite ką darote.

Skolintis gali praktiškai visi. Tad ko laukiate?

Kreditai ir paskolos… Žodžiai kuriuos šiuo metu labai dažnai girdime per televiziją. Šalia jų prisideda: juk pasiskolinti yra taip paprasta. Išties, skolintis yra lengva, tačiau pinigų negausite jei neatitiksite tam tikrų kriterijų, kurie reguliuojasi atitinkamai pagal jūsų finansinę būseną. Toks greitųjų įmonių finansavimas dažniausiai asocijuojasi su labai greita galimybę gauti pinigų, o dar plius ir užstato palikti nereikia. Galbūt todėl šiol kompanijos taip dažnai pabrėžia bankų teikiamas paslaugas tik su užstatais ar laiduotojais. Tačiau yra greitojo kredito kompanijų, kurios taip pat leidžia skolintis paliekant užstatą. Žodis „leidžia“ tarsi palieka kitą pasirinkimo galimybę. Iš dalies taip ir yra, tačiau jei esate nedirbantis asmuo, tuomet galimybės labai susiaurėja. Paskolos taip pat prieinamos ir nedirbantiems asmenims, tačiau jie kaip grąžinimo garantiją privalo palikti kokį nors materialų daiktą. Viskas suprantama, nes skolinimo būdas be jokio užtikrintumo būna gan kvailas verslininkų pasirinkimas.

Bedarbiai, pasiskolinkite be užstato

Yra žmonių, kuriems labai staiga prireikia pinigų, tačiau jie oficialiai nedirba, mašinos neturi, o gyvenamosios vietos laiduoti vien dėl kelių tūkstančių litų tikrai nesinori. Greitieji kreditai siūlo dar vieną alternatyvą. Apskritai mini paskolas teikiančios įmonės yra gana lengvai sukalbamos. Jei banke daugeliu atveju pasijusite nematomas, tai greitųjų kreditų įmonėse galima pasiūlyti savo variantus, stengtis kartu su vadybininku rasti geriausiai jums tinkantį kompromisą. Štai bedarbiai gali pateikti paraiškas apie gaunamas socialines išmokas ar net darbo biržos pažymėjimą. Tokie dokumentai, kurie byloja apie žmogaus finansinę padėtį gali padėti gauti finansavimą. Tiesa, tokiu atveju geriau tiesiai keliauti į įmonę ir kalbėtis su profesionalais, nes SMS žinute arba spaudos kioskuose paskolos negausite. Moterys dirbančios kioskuose apskritai nežino daug informacijos apie kreditų gavimus, o žmonės labai dažnai keliauja pasiklausinėti.

Keliaukite į biurą ir bendraukite

Skolintis be užstato   gali praktiškai visi ir nesvarbu ar jūs dirbate, ar esate bedarbis, o gal pensininkas, ar išmokų gavėjas. Galimybės suteikiamos praktiškai visiems, tad vertėtų tokia siūloma galimybe pasinaudoti. Greitosios paskolos bedarbiams vykdomos panašia tvarka kaip ir kitiems. Tačiau jei iškilo kokiu nors klausimų rekomenduojama keliauti į įmonę ir laukti kol profesionalai į juos atsakys. Jei pateiksite paraišką, vadybininkai paprasčiausiai atmes jūsų prašymą nes nedirbate. Individualus bendravimas padės pasiekti norimą tikslą. Prieš pasiskolindami įvertinkite savo finansinę situaciją pats.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *