Atkeliaujančios vasaros tendencijos

Sekti madas naudojantis interneto pagalba yra labai patogu. Nereikia vartyti daugelio žurnalų ir iš jų bandyti susidaryti nuomonę apie kito sezono madų tendencijas. Internete visa medžiaga pateikta glaustai ir labai konkrečiai. Tad jei norite sužinoti kokios mados vyraus kitą metų laiką paprasčiausiai tokią užklausą ir pateikite internetiniame paieškos laukelyje. Rūbai internetu taip pat nėra užsilikę nuo praeitos kolekcijos. Jie keičiami kur kas greičiau nei tie, kuriuos galite rasti realiose parduotuvėse. Paprasčiausiai perkeisti paveiksliuką yra kur kas patogiau nei pakeisti visą garderobą. Kaip kito mados galima pasidaryti išvadą pačiam paanalizavus kokia apranga pasižymėjo kiekvieno laikotarpio visuomenė. Tačiau tai jau yra ilgas darbas. Tendencija, kurią pastebėjo visi – drabužiai vis trumpėjo ir medžiagos vis labiau mažėjo. Ilgainiui turbūt visai vaikščiosime nuogi.

Kokią vasaros tendenciją mums prognozuoja mados stiliaus gidai galime labai greitai susidaryti įspūdį šiek tiek panaršę internete.

  1. Svarbiausia – ryškios spalvos. Švieskite ryškiau už saulę ir pamirškite juodus ir pilkus atspalvius. Stilingos tunikos turi būti puoštos pačiais gražiausiai raštais. Kuo jos margesnės, tuo medingesnis esate.
  2. Dėvėkite aksesuarus: apyrankes, žiedus, karolius… Nevenkite jų net ir paplūdimyje. Vėlgi, kuo daugiau, tuo gražiau atrodysite.
  3. Kuo toliau tuo labiau didėja mada būti kuo originalesniu. Ši vasara ne išimtis. Jei galite siūkitės drabužius pats. Jei nemokate – pirkite internetu ir dekoruokite.
  4. Makiažas neturi būti sunkus. Rinkitės pastelines spalvas, tačiau net ir dienos metu nevenkite akių šešėlių. Žinoma, nepamirškite jų derinti prie savo savo aprangos.

Vasara artėja, o spinta dar vis tam yra nepasiruošusi. Nieko nelaukusi kuo greičiau susidarykite sąrašą, ko jums reikia. Plano turėjimas padės neprisipirkti visai jums nereikalingų drabužių arba aksesuarų. Internete visos prekės yra kur kas pigesnės, tad kai egzistuoja galimybė sutaupyti pasinaudokite ja. Už tą pačią sumą mokėdamas apsipirkinėti galite įsigyti keliais drabužiais daugiau. Tad vos saulė pakilus už horizonto sudaužykite kiaulę taupyklę ir keliaukite ieškoti drabužių.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *