Ar pridera vaikinui dovanų gėlių?

Gėlės – vienas iš nuostabiausių būdų pradžiuginti mylimą žmogų. Rodos, juk reikia tiek nedaug, kad šypsena puoštų nuo vieno ausies galiuko iki kito. Kuomet procesas labai paprastas, o galimybės neribotos ir daug nekainuoja – tiesiog privalu pasinaudoti gėlių galimybėmis. Visgi, priima, kad tik vyrai dovanoja gėles savo mylimosioms. Lyg moterys vyrams negalėtų, nes tai atrodo gal net ir neetiška. Dovanos vaikinams dažniausiai būna labai praktiškos, na gal kiek ir šmaikščios, tačiau jokiu būdu ne akiai patrauklios. Aišku, būna ir išimčių, tačiau tokio pobūdžio dovanėlėmis vyrais neskuba girtis. O konkrečiau norėtume pakalbėti apie gėles, kurių kažko neįprasta dovanoti mylimam žmogui. Tačiau kodėl? Juk moterys turi teisę, kuri yra lygiai tokio pat dydžio, kaip ir vyrų dovanojimas moterims. Viską labai paprastai galima paaiškinti remiantis psichologija, o gal net tiksliau būtų sakyti – sociologija. Juk visais laikais vyrai yra ta stiprioji lytis, kuri gelbsti moteris, kuomet joms prireikia pagalbos. Galbūt todėl gėlių priėmimas parodo jų nevyriškumą, kuris moterų akimis žiūrint, visiškai nesumažėja. Šiuo atveju, mes rekomenduotume mesti visus stereotipus per petį ir džiaugti esamomis galimybėmis. Galite vyrui neįteikti gėlių į rankas, tačiau visiškai normalu, jei pamerksite puokštę gėlių namuose ir lauksite, kol mylimasis pastebės. Jis tikrai tai įvertins, o jūs nepasirodysite keistai ir nesumažinsite jo vyriškumo.

Kokias gėles geriausia dovanoti savo vyrui?

Grįžtant prie tų pačių psichologinių veiksnių, venkite tų gėlyčių, kurias dažniausiai vyrai dovanoja savo moterims, pavyzdžiui, raudonų rožių. Aišku, kad ir kokias gėles išrinktumėte, geriau neapjuoskite jų kaspinėliu, nes ai taip pat gali gluminti žmogų. Pasirinkite lako gėlių variacijas. Jei gyvenate tokioje vietoje, kur pastarosios auga – skinkite jas pati. Tai bus labai individualu ir asmeniška. Tokio tipo gėlyčių galite nusipirkti ir parduotuvėse.

Šiuolaikiniame pasaulyje vyrai ir moterys po truputi tampa vienalyčiai. Galbūt laikas atsisakyti stereotipų, kurie mums uždaro kelius į mielus poelgius?..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *